Yurt dışında Digiturk
izlemenin adresi

34lMüzisyen KalbenHEMEN İZLE Bizim Buralar'ın bu bölüm konuğu başarılı müzisyen Kalben. Menüde ise avokadolu tavuk taco ile profiterol var.
33lKlinik Psikolog Dr. Mehmet ŞakiroğluHEMEN İZLE Bizim Buralar'ın bu bölüm konuğu klinik psikolog Dr. Mehmet Şakiroğlu. Menüde ise sushi ile karides ve sebze tempura var.
32lRadyo Programcısı / Yayın Yönetmeni Gülşah GürayHEMEN İZLE Bizim Buralar'ın bu bölüm konuğu Radyo Programcısı / Yayın Yönetmeni Gülşah Güray. Menüde ise falafel ile brokoli ve pastırmalı tart var.
31lUCİM Genel Başkanı Saadet Özkan EfeHEMEN İZLE Bizim Buralar'ın bu bölüm konuğu UCİM Genel Başkanı Saadet Özkan Efe. Menüde ise tirit ile çerkes tavuğu var.
30lZeynep Turan ve Gamze CizreliHEMEN İZLE Bizim Buralar'ın bu bölüm konukları astrolog Zeynep Turan ve girişimci - iş kadını Gamze Cizreli. Menüde ise Rum böreği ile testi kebabı var.
29lBurçin Vahid - Erdi VahidHEMEN İZLE Bizim Buralar'ın bu bölüm konukları gezgin Burçin Vahid - Erdi Vahid çifti. Menüde ise deniz mahsullü paella ile muzlu alman pastası var.
28lTuluhan TekelioğluHEMEN İZLE Bizim Buralar'ın bu bölüm konuğu gazeteci Tuluhan Tekelioğlu. Menüde ise kağıtta meyveli lüfer, waldorf salatası ve kiraz domatesli bruschetta var.
27lRaysa Uzunyol ve İlkay KorkmazHEMEN İZLE Bizim Buralar'ın bu bölüm konukları Raysa Uzunyol ve İlkay Korkmaz. Menüde ise elbasan tava ile lazanya var.
26lYosi MizrahiHEMEN İZLE Bizim Buralar'ın bu bölüm konuğu oyuncu Yosi Mizrahi. Menüde ise mutancana ile kalbuni pilavı var.
25lDolunay Karaca ve Saadet ÖzkanHEMEN İZLE Bizim Buralar'ın bu bölüm konukları astrolog Dolunay Karaca ve UCİM Başkanı Saadet Özkan. Menüde ise hardallı dana carpaccıo ile karidesli ravıolı ve mascarpone var.
24lGazeteci - Yazar Ömür SabuncuoğluHEMEN İZLE Bizim Buralar'ın bu bölüm konuğu gazeteci - yazar Ömür Sabuncuoğlu. Menüde ise rokalı uludağ kebabı ile siyah pirinçli sütlaç var.
23lAslı KarataşHEMEN İZLE Bizim Buralar'ın bu bölüm konuğu avukat Aslı Karataş. Menüde ise lıgurıa usulü çipura ile solterıto salatası var.
22lBuse Naz Çakıroğlu ile Yasemin Ecem Anagöz HEMEN İZLE Konuklarımız; milli sporcular Buse Naz Çakıroğlu, Yasemin Ecem Anagöz, yemek yazarı Selin Kutucular ve psikolog - girişimci Duygu Kayaman. Menüde ise kayısı yahnisi ile halantiya var.
21lArda TürkmenHEMEN İZLE Bizim Buralar'ın bu bölüm konuğu Arda Türkmen. Menüde ise ördek magret ve yer elması cipsi ile peynirli sakız kabağı dolması var.
20lAstrolog Dolunay Karaca ve Pelin ÇalışkanoğluHEMEN İZLE Bizim Buralar'ın bu bölüm konuğu Astrolog Dolunay Karaca ve Kalben Derneği Başkanı Pelin Çalışkanoğlu. Menüde ise çıtır camembert peyniri ile napoliten spagetti var.
19lProf. Dr.Emel BaştürkHEMEN İZLE Bizim Buralar'ın bu bölüm konuğu Prof. Dr. Emel Baştürk. Menüde ise patlıcan kebabı ile kırmızı meyveli muhallebi var.
18lAnıl İlter ve Melissa YıldırımerHEMEN İZLE Bizim buralar'ın bu bölüm konukları oyuncu Anıl İlter ve Melissa Yıldırımer. Menüde ise şarküteri pizza ile keçi peynirli salata var.
17lPelin KayaHEMEN İZLE Bizim Buralar'ın bu bölüm konuğu gazeteci Pelin Kaya. Menüde ise karides güveç ve bakla humus var.
16lİbrahim SelimHEMEN İZLE Bizim Buralar'ın bu bölüm konuğu oyuncu İbrahim Selim. Menüde ise patates graten ve balkabağı humus var.
15lAyşin Altun, Elif Doğan, Perihan ÇıragözHEMEN İZLE Menüde ise yeşil detoks çorbası ile yeşil otlu tabule var.
14lDr.Merve BaşkanHEMEN İZLE Bizim Buralar'ın bu bölüm konuğu Dr. Merve Başkan. Menüde ise pestolu tavuk ile bozalı panna cotta var.
13lMelis İlkkılıçHEMEN İZLE Bizim Buralar'ın bu bölüm konuğu makyaj sanatçısı Melis İlkkılıç. Menüde ise sirkeli kök ıspanak ile kereviz rısottolu karides var.
12lCansu KurtçuHEMEN İZLE Bizim Buralar'ın bu bölüm konuğu müzisyen Cansu Kurtçu. Menüde ise zeytinyağlı karidesli enginar ile mantarlı rısotto var.
11lCeren Duman ve Yasemin YürükHEMEN İZLE Bizim Buralar'ın bu bölüm konuğu Ceren Duman ve Yasemin Yürük. Menüde ise kuru biberli atom ile levrek buğulama var.
10lDolunay Karaca ve Ardan ÖzmenoğluHEMEN İZLE Bizim Buralar'ın bu bölüm konuğu astrolog Dolunay Karaca ve ressam Ardan Özmenoğlu. Menüde ise elmalı ve rezeneli levrek ile narlı tabule var.
9lTanem SivarHEMEN İZLE Bizim Buralar'ın bu bölüm konuğu Tanem Sivar. Menüde ise mantar dolması, kinoa salatası ve pavlova tatlısı var.
8lGözde ErdoğanHEMEN İZLE Bizim Buralar'ın bu bölüm konuğu pedagog Gözde Erdoğan. Menüde ise pastırmalı humus ile keşkek var.
7lAhu Kahraman YıldırımHEMEN İZLE Bizim buralar'ın bu bölüm konuğu Ahu Kahraman Yıldırım. Menüde ise öcce ile satır rulo et var.
6lGupse ÖzayHEMEN İZLE Bizim buralar'ın bu bölüm konuğu Gupse Özay. Menüde ise bezelyeli zeytinyağlı enginar ile fırında kök sebzeli bonfile var.
5lZeynep Turan ve Bahar AkıncıHEMEN İZLE Bizim Buralar'ın bu bölüm konukları Zeynep Turan ve Bahar Akıncı. Menüde ise somonlu kuşkonmaz salatası ile tuna tataki var.
4lKaan SekbanHEMEN İZLE Bizim Buralar'ın bu bölüm konuğu Kaan Sekban. Menüde ise levrek cevıche, tavuk şinitzel ve avokado püresi var.
3lDr. Ayça KayaHEMEN İZLE Bizim Buralar'ın bu bölüm konuğu Dr. Ayça Kaya. Menüde ise çiğ köfte ile pastırmalı kuru fasulye var.
2lBuse Terim BahçekapılıHEMEN İZLE Bizim Buralar'ın bu bölüm konuğu Buse Terim Bahçekapılı. Menüde ise arnavut ciğeri ile peynirli yaş erişte var.
1lEnis ArıkanHEMEN İZLE Bizim Buralar'ın bu bölüm konuğu Enis Arıkan. Menüde ise akçaabat köfte ile mıhlama var.