Yurt dışında Digiturk
izlemenin adresi

10lİstanbulHEMEN İZLE Tarihi çayhanelerden modernize çay dükkanlarına şehrin çay hafızasını usta isimler eşliğinde irdeleyip şahane bilgileri gün ışığına çıkarıyoruz.
9lSri LankaHEMEN İZLE Sri Lanka’da harmanlama sanatının inceliklerini uzmanından dinliyor, ünlü Seylan çayının kalite şifrelerini çözüyoruz.
8lTayvan-AlishanHEMEN İZLE Halen eski geleneklerini sürdürerek hayatlarını devam ettiren yerli kabileleri ziyaret ediyoruz.
7lSri Lanka Çay OteliHEMEN İZLE Çay turizmini en iyi uygulayan ülke olan Sri Lanka’nın Nuwara Eliya dağlık alanına giderek A’dan Z’ye çay konsepti sunan tarihi bir oteli ziyaret ediyoruz.
6lTokyoHEMEN İZLE Tokyo’da stilize çay dükkanlarını ziyaret ediyor, Japonların çaya olan ruhani ve incelikli bakış açılarını mercek altına alıyoruz.
5lDarjeelingHEMEN İZLE Dünyanın en zarif çayları olarak kabul edilen Darjeeling çayları için Hindistan’ın Nepal sınırına gidip Himalayalar’ın batısına heyecanlı bir yolculuğa çıkıyoruz.
4lTaipeiHEMEN İZLE Baloncuklu çaydan çaylı demir yumurtaya… Çayı dünyada en farklı şekilde kullanan ülke olan Tayvan’ın başkenti Taipei’de farklı bir çay macerasına çıkıyoruz.
3lRizeHEMEN İZLE Ülkemizde çayın ana vatanı olarak kabul edilen Rize’nin çay bahçelerini ziyaret ederken usulünce çay demlemenin inceliklerini de uzmanından öğrenmeyi ihmal etmiyoruz.
2lKyotoHEMEN İZLE Japonya’nın en geleneksel şehrinde, ülkenin geleneksel çay seremonisine katılıyor, Matcha çayının lezzet ve kalite sırrını çözüyoruz.
1lAssam, Doğu HimalayalarHEMEN İZLE Hindistan’ın en iyi Artizan çaylarının üretimine dahil oluyor.