Yurt dışında Digiturk
izlemenin adresi

18lLimonlu Caprese KekHEMEN İZLE Bu bölümde şefimiz Claudio Chinalı, makarna ile frittata, limonlu caprese kek ve domates soslu scamorza hazırlıyor.
17lMini Ahtapot YahnisiHEMEN İZLE Bu bölümde şefimiz Claudio Chinali, mini ahtapot yahnisi, kum midyeli spagetti ve ekmek kırıntısı ile renkli biberler hazırlıyor.
16lKalamar Dolması HEMEN İZLE Bu bölümde şefimiz Claudio Chinalı, kalamar dolması ve ev pizzası hazırlıyor.
15lTon Balığı Sosu ile Dana RostoHEMEN İZLE Bu bölümde şefimiz Claudio Chinali, ton balığı sosu ile dana rosto, trüflü tagliolini makarna ve Sicilya usulü limonlu sorbe hazırlıyor.
14lDeniz Mahsüllü RisottoHEMEN İZLE Bu bölümde şefimiz Claudio Chinali, deniz mahsüllü risotto hazırlıyor.
13lFırında Patatesli GnocchiHEMEN İZLE Bu bölümde şefimiz Claudio Chinali, fırında patatesli gnocchi, "scapece" soslu yeşil kabak ve "pizzaiola" soslu dana külbastı hazırlıyor.
12lPoşe Yumurtalı Kuşkonmaz GratenHEMEN İZLE Bu bölümde şefimiz Claudio Chinali, poşe yumurtalı kuşkonmaz graten, mercimekli makarna ve çirkin ama lezzetli kurabiye hazırlıyor.
11lTereyağlı ve Domatesli FettuccineHEMEN İZLE Bu bölümde şefimiz Claudio Chinali, tereyağlı ve domatesli fettuccine ile roma usulü biberli tavuk hazırlıyor.
10lFesleğenli Pesto Soslu LinguineHEMEN İZLE Bu bölümde şefimiz Claudio Chinali, fesleğenli pesto soslu linguine, Venedik usulü ciğer ve peynirli patates püresi hazırlıyor.
9lIspanaklı Ravioli HEMEN İZLE Bu bölümde şefimiz Claudio Chinali, ıspanaklı ravioli ve dondurmalı elmalı crumble hazırlıyor.
8lClaudio'nun Sevdikleri HEMEN İZLE Bu bölümde şefimiz Claudio Chinali, Roma usulü babalar günü tatlısı hazırlıyor.
7lDomates Soslu Anne KöftesiHEMEN İZLE Bu bölümde şefimiz Claudio Chinali, domates soslu anne köftesi, bezelyeli makarna ve sorrento usulü fırında şinitzel hazırlıyor.
6lSebzeli Minestrone ÇorbasıHEMEN İZLE Bu bölümde şefimiz Claudio Chinali, sebzeli minestrone çorbası, İtalyan falafel ve Napoli usulu dolgulu omlet hazırlıyor.
5lPorcini Mantarlı RisottoHEMEN İZLE Bu bölümde şefimiz Claudio Chinali, porcini mantarlı risotto ve parmak yakan kuzu pirzola hazırlıyor.
4lSoğanlı FrittataHEMEN İZLE Bu bölümde şefimiz Claudio Chinali, soğanlı frittata, ton balıklı linguine ve Vietnam usulü tavuk kanadı hazırlıyor.
3lKefirli Orman Meyveli PancakeHEMEN İZLE Bu bölümde şefimiz Claudio Chinali, kefirli orman meyveli pancake, sarımsaklı ve acı biberli spagetti ile kağıtta dil balığı hazırlıyor.
2lDomatesli BruschettaHEMEN İZLE Bu bölümde şefimiz Claudio Chinali, domatesli bruschetta, limonlu tavuk ve tuzlu karamelli panna cotta hazırlıyor.
1lTaze Domatesli ve Fesleğenli SpaghettiHEMEN İZLE Bu bölümde şefimiz Claudio Chinali, taze domatesli ve fesleğenli spaghetti, peynirli dana kontrfile ve çikolatalı kurabiye hazırlıyor.