Yurt dışında Digiturk
izlemenin adresi

Banana Bread

Pasta şefi Elif Aslı Yıldız'ın "banana bread" tarifini tüm detaylarıyla öğrenin.
Yönetmen: - Senaryo: - Oyuncular: -
Türü: Yemek Yayın Tarihi: 01.05.2020 Süresi: 8 dk
27lPralinli ÇikolataHEMEN İZLE Elif Aslı Yıldız bu bölümde pralinli çikolata hazırlıyor.
26lRuby Frambuazlı TabletHEMEN İZLE Elif Aslı Yıldız bu bölümde ruby frambuazlı tablet hazırlıyor.
25lBitter Çikolatalı MendiantHEMEN İZLE Pasta şefi Elif Aslı Yıldız'dan evde yapmak ve yemek için çok lezzetli ve pratik bir çikolata tarifi; bitter çikolatalı mendiant.
24lBriocheHEMEN İZLE Pasta Şefi Elif Aslı Yıldız'ın "brioche" tarifine bir göz atın.
23lTereyağlı Simit HEMEN İZLE Elif Aslı Yıldız bu videoda nefis bir tereyağlı simit tarifi veriyor.
22lBallı, Zencefilli ve Limonlu Kür HEMEN İZLE Elif Aslı Yıldız bu bölümde ballı, zencefilli ve limonlu kür ile zeytinyağlı incir yapıyor.
21lÇilekli CrumbleHEMEN İZLE Elif Aslı Yıldız bu bölümde "çilekli crumble" yapıyor.
20lCrumble ve Hindistan Cevizli Sütlaç HEMEN İZLE Pasta şefi Elif Aslı Yıldız, sütlaca farklı bir dokunuş yapıyor; crumble ve hindistan cevizli sütlaç tarifini mutlaka deneyin.
19lFıstıklı Çilekli GüllaçHEMEN İZLE Elif Aslı Yıldız "fıstıklı çilekli güllaç" tarifiyle geleneksel güllaç tatlısına farklı ve lezzetli bir dokunuş yapıyor.
18lTahinli RuloHEMEN İZLE Elif Aslı Yıldız'ın lezzetli tarifi "tahinli rulo"yu siz de evlerinizde mutlaka deneyin.
17lTam Buğday Unlu Pastane PidesiHEMEN İZLE Pasta şefi Elif Aslı Yıldız bu videoda tam buğday unlu pastane pidesi yapıyor.
16lEnerji ToplarıHEMEN İZLE Elif Aslı Yıldız'ın bu videoda yaptığı "enerji topları" ve "maydanozlu detoks suyu" tariflerini siz de mutlaka deneyin.
15lÇikolatalı Fındık Kremalı RuloHEMEN İZLE Elif Aslı Yıldız "çikolatalı fındık kremalı rulo" tarifiyle yapılabilecek en kolay ve çok lezzetli bir tatlının tüyolarını veriyor.
14lPazılı ve Beyaz Beynirli GaletHEMEN İZLE Elif Aslı Yıldız'ın "pazılı ve beyaz peynirli galet" tarifini herkes çok sevecek.
13lBanana BreadHEMEN İZLE Pasta şefi Elif Aslı Yıldız'ın "banana bread" tarifini tüm detaylarıyla öğrenin.
12lVanilyalı Anne KekiHEMEN İZLE Elif Aslı Yıldız'ın "vanilyalı anne keki" tarifini tüm detayları ve püf noktalarıyla öğrenin.
11lSan Sebastian CheesecakeHEMEN İZLE Elif Aslı Yıldız'ın "San Sebastian Cheesecake" tarifini siz de mutlaka deneyin.
10lGanaj TruffeHEMEN İZLE Elif Aslı Yıldız bu videoda "ganaj truffe" yapıyor.
9lElma ŞekeriHEMEN İZLE Elif Aslı Yıldız'dan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'na özel, ayrıca çocukların da çok sevdiği bir tarif: Elma Şekeri
8lFıstıklı Roche Çikolata HEMEN İZLE Elif Aslı Yıldız'ın fıstıklı roche çikolata tarifiyle evdekilerin damaklarını tatlandırın.
7lChocolate Chip CookieHEMEN İZLE Elif Aslı Yıldız'ın mutluluk getiren tarifi, Chocolate Chip Cookie'yi mutlaka deneyin.
6lÇilekli Fransız TostuHEMEN İZLE Elif Aslı Yıldız'dan damaklarda lezzetli kalıntılar bıraktıracak bir tarif var; çilekli Fransız tostu...
5lEton MessHEMEN İZLE Elif Aslı Yıldız'ın hazırladığı "eton mess" tatlısının, evdeki herkesi çok mutlu etme garantisi var.
4lSiyez GranolaHEMEN İZLE Elif Aslı Yıldız'ın "siyez granola" tarifine mutlaka göz atın.
3lMısır Unlu Kek HEMEN İZLE Elif Aslı Yıldız'ın sebzeli mısır unlu kek tarifine bayılacaksınız.
2lUnsuz BrownieHEMEN İZLE Pasta Şefi Elif Aslı Yıldız'ın unsuz brownie tarifini herkes çok sevecek!
1lEv Yapımı Kırma Tablet ÇikolataHEMEN İZLE Elif Aslı Yıldız, herkesin evinde kolaylıkla yapabileceği "ev yapımı kırma tablet çikolata" tarifi hazırlıyor.