Yurt dışında Digiturk
izlemenin adresi

54lLyonHEMEN İZLE Tier bölgesinde el yapımı bıçak atölyelerini görmek ve bouchon restaurantların geleneksel lezzetleri ekranlara geliyor.
53lAtinaHEMEN İZLE Tarihi Dimatiki Agora’ya, Atina’nın tatlı lezzetlerine ve Artemis sanat klubünün Hasabiko dans gösterisi ekranlara geliyor.
52lGaziantepHEMEN İZLE Nefis Antep helvasının ve tatlılarının tadına baktıktan sonra, Ragıp Güzelbey’in yaptığı birbirinden renkli ve iştah kebapların tadına bakıyoruz.
51lGaziantepHEMEN İZLE Sabah kahvaltısında beyran yapılışına tanıklık eden Elif, Gaziantep’in geleneksel el sanatlarını keşfe çıkıyor. Gaziantep Mutfak Sanatları Eğitim Merkezi’nde diyetisyenlerle yöresel yemeklere farklı bir dokunuş için sizi ekran başına bekliyoruz.
50lAtinaHEMEN İZLE Varkiza’nın güzel sahilinde birbirinden lezzetli deniz ürünleriyle yapılan tariflere tanıklık etmek, sanatçı George Lappas’ın eserlerini ve ünlü modacı Nikos Apostolopoulos’un tasarımlarını görmek, Yunan gecelerinin eğlencesine bir göz atmak için ekranlarında buluşalım!
49lAtinaHEMEN İZLE Zengin tarihi mirası,sahilleri,terasları ve şehrin sembolü haline gelmiş grafitileri ile ünlü, filozof Platon’nun da yaşadığı Atika Bölgesi’nin başkenti Atina ekranlarda.
48lMardin HEMEN İZLE Mardin Müzesi ile Mezoptamya tarihine adım attıktan sonra geleneksel Mardin mutfağını tadıyor.
47lMidyatHEMEN İZLE Midyatın kadim el sanatı telkarinin en genç ustalarından birinin atölyesinde mesleğin inceliklerini dinledikten sonra, Mor Gabriel Manastırı’nı gezen Elif, son olarak Midyat'ta bir yemek hocasının evine konuk oluyor ve yerel lezzetlere ait tarifleri ustasından öğreniyor.
46lİzmitHEMEN İZLE Keyifli bir haftasonu seyahatinde İzmit çevresinde saklı kalmış lezzet, kültür ve el sanatları noktalarını keşfetmek için sizi ekran başına bekliyoruz.
45lElif ile Lezzet YolculuğuHEMEN İZLE Zeytinyağı müzesi ve bağ yolunda dolaşan Elif, daha sonra Dilara Koçak ile mutfağa giriyor. Keyifli bir sohbet ve zeytinyağlı, sağlıklı tarifler için sizi ekran başına bekliyoruz.
44lCarnac - QuiberonHEMEN İZLE Asterix hikayelerinin geçtiği bölgede Elif'le mezolitik dönemden kalan taşlar arasında dolaşmak, talassoterapi metotlarına uygun sağlıklı tabakların şefinden ipuçları öğrenmek, Saint Goustan limanından 100 senelik bir yelkenliyle dolaşmak için sizi ekran başına bekliyoruz.
43lMersinHEMEN İZLE Narenciye Festivali ile cıvıl cıvıl olan sokaklarda dolaşıyor, narenciyeyle yapılan geleneksel yemeklerden tatlılara farklı tarifleri tadıyoruz.
42lLeros AdasıHEMEN İZLE Plajları, lezzetli yemekleri, sanatçıları ve tarihi ile keyif ve huzur dolu Leros'ta Elif'in sevdiği köşeleri keşfetmek için sizi ekran başına bekliyoruz.
41lDoğal Tarım HEMEN İZLE Yeşil yıldız ne demek, ata tohumu nedir, tohum takası nasıl yapılır hepsi bu programda...
40lZeytinHEMEN İZLE Urla'da bir çiftlikte zeytin hasadı ile başlıyor, Türkiye'nin ödüllü zeytinyağının üretiminin aşamalarına şahit oluyoruz. Bölgenin mahsülleri ile yapılan lezzetli tarifleri paylaşıyoruz.
39lLerosHEMEN İZLE Leros, harika plajları ve nefis yemekleri kadar edebiyat, tarih ve sanat dolu köşeleriyle sizi bekliyor. Turistik yerler dışında gezmeyi, seyahatte ada halkı ile kaynaşmayı sevenler için tüm ipuçları bu bölümde.
38lUrlaHEMEN İZLE Sanat sokağında Elif’in favori adresleri, plaklar ve seramikler, yöreye has lezzetler ve harika deniz mahsulleriyle dolu bir bölüm için sizi ekran başına bekliyoruz.
37lElif ile Lezzet YolculuğuHEMEN İZLE Bölgenin meşhur tuzlarından, balıkları haritalara ve eski gemi parçalarına resmeden ressama, dünyaca ünlü istridyelerin üretimine ve tariflerine kadar turistlerin rotası dışında kalan bir çok gizli adres bu bölümde sizleri bekliyor.
36lElif ile Lezzet YolculuğuHEMEN İZLE Kazı başkanıyla milat öncesinden günümüze keyifli bir sohbet, restore edilmiş antik evler, tarih boyu bölgede yapılan yemekler ve Osman Hamdi Tanpınar’in eviyle renkli bir yolculuk sizleri bekliyor.
35lElif ile Lezzet YolculuğuHEMEN İZLE Bir saat restorasyon atölyesinden başlayan gezimiz, antik şehrin güzel sanat galerileri ve Thonon-Les-Bains'de Michelin yıldızlı genç şef Raphael Vionnet'in mutfağında devam ediyor. Cenevre'de Elif'in sevdiği adresleri keşfetmek için sizi ekran başına bekliyoruz.
34lElif ile Lezzet YolculuğuHEMEN İZLE Bodrum'da Elif'in favorileri olan farklı lezzetleri, Bodrum'lu sanatçıları ve güzel müziklerle dolu bir eğlenceyi birlikte yaşamak için sizi ekran başına bekliyoruz.
33lYvoire HEMEN İZLE Léman gölünün kıyısında Yvoire sokaklarında kaybolmak, cam atölyeleri, farklı sanatçıların bir araya geldiği galerilere göz atmak, 5 duyuya hitap eden bir bahçeyi keşfetmek ve göl balıklarından yapılan şahane lezzetlere şahit olmak isterseniz sizi ekran başına bekliyoruz.
32lAlplerHEMEN İZLE Chatel dağ köyünde yapılan dağ sporlarını izlemek, Elif’le vadi üzerinde 200 metrede uçmak, abodance peynirinin yapımını görmek ve 1800’lerden kalma bir çiftlik evinde lezzetli bir raclett deneyimi için bu bölüm kaçmaz.
31lAurayHEMEN İZLE Saint Gustan limanında 6 saatlik gel-gitlere şahit olmak, Michelin Yıldızlı Şef Anthony ile Atlantik balıkları almak için pazarda gezmek ve harika tarifleri öğrenmek için sizi ekran başına bekliyoruz.
29lKos AdasıHEMEN İZLE Bu ikinci bölümde Elif, Kos Adası’nın tarihini keşfe çıktıktan sonra sizi, yakın dostu Noemi Erkohen ile teknede harika bir reçel tarifini paylaşmaya, şef Sakis ile füzyon mutfak etkileri taşıyan yeni tatlara ve adanın huzurlu havasına davet ediyor.
28lKos AdasıHEMEN İZLE Plajları, kafeleri, alışveriş seçenekleri ve geleneksel Yunan mutfağının dünya mutfağıyla buluştuğu tarifleriyle Kos’a doğru bir yolculukta Elif’e eşlik etmek üzere sizi ekran başına bekliyoruz.
27lFransaHEMEN İZLE Elif’le birlikte anayollardan çıkıp ara yollara saparak Saint-Dégan Eko Müzesi’ni ziyaret etmek, eski çağlardan kalma renkli yapılara ev sahipliği yapan Vannes şehrini görmek ve Türkiye’de uzun yıllar yaşamış gazeteci Jérôme Bastion’un evinde harika tarifler öğrenmek için sizi ekran başına bekliyoruz.
26lBarcelona HEMEN İZLE Ortaçağdan kalma sokaklar arasında dolaşmak, seramik sanatının inceliklerini görmek, yöresel peynirlerle ilgili bilgi almak ve iki Akdeniz ülkesinin mutfaklarının füzyonu ile yapılan tatları keşfetmek için sizi ekran başına bekliyoruz.
25lBarcelonaHEMEN İZLE İspanya’daki başarılı Türk Şef Yiğit Uzunçarşılı ile La Bouquria Barcelona pazarında farklı lezzet noktalarının keşfinin ardından ünlü Tapas Bar El Mercat’ın mutfağında klasik tapas tarifleriyle keyif dolu bir sohbet sizleri bekliyor.
24lGirona HEMEN İZLE Girona çevresindeki küçük kasabalarda dolasan Elif’le Michelin yıldızlı bir restoranda genç şef Víctor Torres ile tadım menüsünden tabakların hazırlanışına şahit olmak, karlar içinde bir çiftlikte peynir yapımına katılmak için sizi ekran başına bekliyoruz.
23lBaküHEMEN İZLE İçeri şehrin güzel sokakları, geleneksel Azerbaycan mutfağından tarifler, Azeri ressam ve heykeltraşlarla atölyelerinde sohbetlerin ardından harika bir müzik ziyafeti için sizi ekran başına bekliyoruz.
22lAzerbaycan HEMEN İZLE Shaki Hansarayi, ipek fabrikası ve Azerbaycan mutfağının geleneksel yemeklerini Elif’le keşfetmek için sizi ekran başına bekliyoruz.
21lAzerbaycan HEMEN İZLE Ardından, Azerbaycan’ın geleneksel yemeklerinden biri olan şah pilavı tarifinin sırlarını öğrenen Elif izleyicileri daha sonra bir başka önemli Azeri geleneği ile tanıştıracak. Çay ve reçel uyumunun şaşırtıcı lezzetleri ekrana gelecek.
20lInnsbruckHEMEN İZLE Alplerin kalbinde teleferikle dolaşmak, dünyaca ünlü manzaralar, keyifli sohbetler, yöresel yemekler ve dansları izlemek için sizi çocukluk kahramanımız Heidi'nin memleketine davet ediyoruz.
19lFransaHEMEN İZLE 1500’ lü yıllardan beri pek de değişmemiş olan sokaklarda dolaştıktan sonra 3. kuşak bir ekmek ustasının fırınına ve taptaze ürünleriyle meşhur bir pazara uğrayan Elif dayanamayıp mutfağa giriyor ve harika tarifler hazırlıyor.
18lViyanaHEMEN İZLE Klimt eserlerinin izinde Belvedere Sarayı ve Burg Tiyatrosu’nu gezmek, leziz Viyana Snitzel’inin püf noktalarını izlemek ve bir dans okulunda temel vals adımlarını öğrenmek için sizi ekran başına bekliyoruz.
17lYunanistanHEMEN İZLE Yunanistan'da tarım, hayvancılık ve yemek kültürü üzerine araştırma yapan bu okulda eğitmenler ve öğrencilerle tanışmak, Elif'le birlikte zeytinyağı tadımına, peynir ve reçel atölyelerine katılmak ve okulun mahsülleriyle yapılan lezzetli tariflere göz atmak için sizi ekran başına bekliyoruz.
16lCannesHEMEN İZLE Parfümün tarihine kısa bir yolculuk ardından, profesyonel bir mutfakta, yaratıcı bir şefle mantar ve deniz mahsullerine usta bir dokunuşla yapılan lezzetli tarifler ekranlarınıza geliyor.
15lAvusturya HEMEN İZLE Swarovski kristal müzesindeki farklı sanatçıların eserleri ve kristalle harikalar yaratan butik tasarımcıların ürünleriyle ışıl ışıl bir bölüm. Ayrıca Elif ve tasarımcı arkadaşı Karo nefis tirol lezzetleri için birlikte mutfağa giriyor. Kristal ışıltısındaki bu bölümü kaçırmayın.
14lViyanaHEMEN İZLE Viyana Devlet Operası’nın sahnesinde Türkiye'nin gururu dünyaca ünlü tenor Murat Karahan'ın yer aldığı M. Butterfly temsili sonrası, Viyana sokaklarını, yılbaşı pazarını ve Viyana'ya özgü lezzetleri Elif'le birlikte keşfetmeye var mısınız?
13lToskanaHEMEN İZLE . Alışveriş, pratik bilgiler, Toskana usulü barbekü keyfi ile dolu dolu geçen bu bölümde, sizi Elif'in müzisyen dostlarının evinde keyifli bir sohbete, harika tariflere ve sürpriz bir mini konsere de davet ediyoruz.
12lSt.TropezHEMEN İZLE St.Tropez'nin en ünlü sembolü Bardot'nun heykelinin açılışına katılıyor ve resim sergisini geziyor. Daha sonra Gendarmerie müzesine uğrayan Elif, İtalyan arkadaşı Nicola ile mutfakta lezzetli bir tarifi deniyor ve Güney Fransa'ya özel lezzetlerden Sokka'yı tadıyor.
11lSan RemoHEMEN İZLE Şef Roberto ile mutfakta pratik ve lezzetli bir balık tarifini deneyen Elif, Fransa’dan bile alışverişe gelenlerin olduğu ünlü Ventimiglia pazarına da uğruyor.
10lOhridHEMEN İZLE Güzel bir Balkan şehrinin Unesco koruması altındaki tarihi ve dar sokaklarında dolaşmak, Ohrid Gölü’nde sandalla gezmek ve geleneksel bir yöntemle pişirilen balığın tadına bakmak için sizi ekran başına bekliyoruz.
9lİstanbulHEMEN İZLE Sabahın erken saatlerinde lüfer peşinde başlayan gün, mısır çarşısı ve Topkapı Saray mutfaklarından geçerek, Hollywood yıldızlarının favori tariflerinden biriyle sona erdi. Bu keyifli bölümde sizi İstanbul'un tadını iki şefle birlikte çıkartmaya bekliyoruz.
8lElif İle Lezzet YolculuğuHEMEN İZLE Atatürk'ün doğduğu evden, Manastır Askeri İdadisi’ne çocukluğunun izlerini ararken, Selanik'te mutfağa giriyor ve Atatürk'ün sevdiği yemekleri yapıyor.
7lHyeresHEMEN İZLE Hyeres’ın sokaklarında dolaştıktan sonra tarım madalyalı ev sahibesi Marie-Claude ve eşiyle mutfakta keyifli bir gün geçiren Elif, daha sonra Hier adalarını keşfe çıkıyor. Porquerolles adasında François Joseph Fournier’nın hikayesi ise bu bölümün sürprizi.
6lForte Dei MarmiHEMEN İZLE Mermer ocaklarında Michelangelo’nun geleneğini sürdüren genç sanatçılar, Pietrasanta’nın heykel ve enstalasyonlarla renklenen meydanları, uçsuz bucaksız plajlar ve genç şeflerin mutfağında lezzetli deniz mahsulü tarifleriyle dopdolu bir İtalya bölümü bizleri bekliyor.
5lSt TropezHEMEN İZLE Paul Signac ve Henri Matisse tablolarından yelken yarışlarına uzanan yolculuğumuz, bir dost mutfağında pratik ve leziz bir tarifle tatlanıyor.
4lLuccaHEMEN İZLE Puccini’nin izini sürdüğümüz festivallerle dolu bu küçük şehirde, Medicilerden kalma bir restoranda Lucca lezzetlerini tadıyoruz.
3lGürcistanHEMEN İZLE Magnum fotoğrafçılarıyla kesişen yolu, Château Mukhrani’de geleneksel Gürcü lezzetlerinin tadımına uzanıyor.
2lScarperia / İtalyaHEMEN İZLE Scarperia'da yüzyılları aşan bir gelenek olan bıçak yapımı ile başlayan yolculuk, zeytin bahçelerinden geçerek Donatella’nın mutfağında taze makarna sohbetiyle devam ediyor.
1lElif ile Lezzet Yolculuğu: TiflisHEMEN İZLE Cıvıl cıvıl bir şehirde eskimeyen lezzet chahobili tadıyoruz. Her yerinde yaşam olan renkli ve heyecanlı bit pazarı, sokak sesleri arasında Gabriadze Kukla Tiyatrosu, içinden zaman akmış tarihi finüküler restaurantta tadım. Hepsi Elif ile Lezzet Yolculuğu’nda.