Yurt dışında Digiturk
izlemenin adresi

13lCiğer KebabıHEMEN İZLE Gaziantep sofralarının vazgeçilmez lezzeti ciğer kebabı, şef Doğa Çitçi’nin tarifiyle ekranlara geliyor.
12lSimit KebabıHEMEN İZLE Gaziantep sofralarının vazgeçilmez lezzeti simit kebabı, şef Doğa Çitçi’nin tarifiyle ekranlara geliyor.
11lFirik PilavıHEMEN İZLE Gaziantep sofralarının vazgeçilmez lezzeti firik pilavı, şef Doğa Çitçi’nin tarifiyle ekranlara geliyor.
10lCiğer KavurmasıHEMEN İZLE Gaziantep sofralarının vazgeçilmez lezzeti ciğer kavurması, şef Doğa Çitçi’nin tarifiyle ekranlara geliyor.
9lHalep KebabıHEMEN İZLE Gaziantep sofralarının vazgeçilmez lezzeti halep kebabı, Ragıp Güzelbey ve şef Doğa Çitçi’nin tarifiyle ekranlara geliyor.
8lAyvalı Ekşili TaraklıkHEMEN İZLE Gaziantep sofralarının vazgeçilmez lezzeti ayvalı ekşili taraklık, Ragıp Güzelbey ve şef Doğa Çitçi’nin tarifiyle ekranlara geliyor.
7lYuvarlamaHEMEN İZLE Gaziantep sofralarının vazgeçilmez lezzeti yuvarlama, Ragıp Güzelbey ve şef Doğa Çitçi’nin tarifiyle ekranlara geliyor.
6lÖz ÇorbaHEMEN İZLE Gaziantep sofralarının vazgeçilmez lezzeti öz çorba, Ragıp Güzelbey ve şef Doğa Çitçi’nin tarifiyle ekranlara geliyor.
5lDolangelHEMEN İZLE Gaziantep sofralarının vazgeçilmez lezzeti dolangel ve sütlü zerde, Ragıp Güzelbey ve şef Doğa Çitçi’nin tarifiyle ekranlara geliyor.
4lZeytinli Peynirli BörekHEMEN İZLE Gaziantep sofralarının vazgeçilmez lezzeti zeytinli peynirli börekleri ,Ragıp Güzelbey ve şef Doğa Çitçi’nin tarifiyle ekranlara geliyor.
3lAli Nazik KebabıHEMEN İZLE Gaziantep mutfağını dünyada ayrı bir yere taşıyan lezzetli tariflerden bu hafta, et ve yoğurdun bir araya gelmesiyle oluşan ali nazik kebabını yapıyoruz.
2lPatlıcan DoğramaHEMEN İZLE Gaziantep mutfağını dünyada ayrı bir yere taşıyan lezzetli tariflerden bu hafta, ’Gaziantep’in düğünde pişen yemeklerinden bir tanesi, patlıcan doğrama yapıyoruz.
1lAllı Yeşilli DolmaHEMEN İZLE Bu hafta hem görüntüsü, hem kokusu, hem de tadıyla eşsiz bir lezzet olan allı yeşilli dolma sofralarımıza konuk olacak.