Yurt dışında Digiturk
izlemenin adresi

12lEzgi Mola HEMEN İZLE Ezgi Mola, yemeklerini de kendisini de çok sevdiği Sedef İybar’dan fırında patatesli somon istiyor.
11lBerkay Şahin HEMEN İZLE Yorumcu Berkay, Sedef İybar’ın her yemeğini çok seviyor ama onun favorisi Sedef usulü karnıyarık ve pilav...
10lHakan Altun HEMEN İZLE Romantik şarkıcı Hakan Altun, Sedef İybar’ın kıymalı makarnasını çok seviyor ve bir kez daha aynı tarifi istiyor.
9lSuzan Kardeş HEMEN İZLE Ünlü makyöz ve yorumcu Suzan Kardeş’in yakın dostu Sedef İybar’dan sağlıklı bir isteği var; cevizli pancarlı salata.
8lOktay Kaynarca HEMEN İZLE Sedef İybar, daha önce de sık sık yaptığı gibi eski dostu Oktay Kaynarca’ya nefis bir sütlaç hazırlıyor.
7lMerve Dizdar HEMEN İZLE Sevilen oyuncu Merve Dizdar’ın tercihi tatlıdan yana... Sedef İybar’ın pratik yorumuyla işte vişneli çikolatalı pasta!..
6lEda Ece HEMEN İZLE Sevilen oyuncu Eda Ece’nin Sedef İybar’dan isteği kereviz çorbası.
5lOya Başar HEMEN İZLE Sedef İybar bu bölümde arkadaşı Oya Başar’ın ricasını yerine yetirerek havuçlu palamut hazırlıyor.
4lKaan Sekban HEMEN İZLE Komedyen Kaan Sekban, Sedef İybar’ın ellerinden mantarlı bonfile yemek istiyor.
3lDanilo Zanna HEMEN İZLE Ünlü Şef Danilo Zanna Sedef İybar’dan balkabaklı muffin istiyor.
2lGonca Vuslateri HEMEN İZLE Bu bölümde başarılı oyuncu Gonca Vuslateri için mutfağa giren Sedef İybar’ın muzlu diyet kurabiye yorumunu bakalım beğenecek misiniz...
1lDemet Akbağ HEMEN İZLE Usta oyuncu Demet Akbağ, kardeşi Sedef İybar’dan bir aile klasiği olan kabaklı peynirli börek istiyor.