Yurt dışında Digiturk
izlemenin adresi

Pastırmalı Kuru Fasulye

O Zaman Buyrun'un bu bölüm konukları iç hastalıkları uzmanı Dr. Alev Özsarı ile beslenme, diyet ve fitoterapi uzmanı Gizem Keservuran.
Yönetmen: - Senaryo: - Oyuncular: -
Türü: Yemek Yayın Tarihi: 03.02.2020 Süresi: 81 dk
17lCevizli ve Patlıcanlı Mısır Ekmeği HEMEN İZLE Menüde ise cevizli ve patlıcanlı mısır ekmeği ile bademli ve pirinçli muhallebi var.
16lDamla Sakızlı Et KavurmaHEMEN İZLE Menüde ise damla sakızlı et kavurma, antep fıstıklı beğendi ve kıymalı kırmızı biber çorbası var.
15lHavuç Yahnisi HEMEN İZLE Menüde ise havuç yahnisi üzerinde bademli et kavurma ile kabak soteli cevizli kadınbudu köfte var.
14lHint Soslu Tavuk BuduHEMEN İZLE Menüde ise Hint soslu tavuk budu ve bulgur köfteli semizotu salatası var.
13lPiroşki HEMEN İZLE O Zaman Buyrun'un bu bölüm konukları stil danışmanı Tülin Kermen ile nefes terapisti Özden Kaftan Thomas. Menüde ise piroşki ile yoğurtlu kebap var.
12lPirinç MücveriHEMEN İZLE O Zaman Buyrun'un bu bölüm konuğu gastronomi yazarı Ebru Erke. Menüde ise pirinç mücveri ile kıymalı patates röşti var.
11lEnchilada HEMEN İZLE O Zaman Buyrun'un bu bölüm konuğu Klinik Psikolog Dr. Mehmet Şakiroğlu. Menüde ise enchilada ile pişmaniye ve kestaneli tiramisu var.
10lDana Burgonya HEMEN İZLE O Zaman Buyrun'un bu bölüm konukları kreatif direktör Moshe Aelyon ve Şef Pınar İshakoğlu. Menüde ise dana burgonya ile sıcak çikolatalı tahinli kek var.
9lElmalı ve Keçi Peynirli Paçanga Böreği HEMEN İZLE Menüde ise elmalı ve keçi peynirli paçanga böreği ile kadayıflı çikolatalı parfe var.
8lZeytinyağlı Ananaslı PırasaHEMEN İZLE O Zaman Buyrun'un bu bölüm konukları yemek yazarı Ayfer Yavi ve KBB uzmanı Op. Dr. Ali Rahimi. Menüde ise dana gulaş ile zeytinyağlı ananaslı pırasa var.
7lBörülce Salatalı Tarhanalı TavukHEMEN İZLE O Zaman Buyrun'un bu bölüm konukları stil danışmanı Hande Can ve makyaj sanatçısı Alev Karslı. Menüde ise börülce salatalı tarhanalı tavuk ile elmalı kek var.
6lBorş ÇorbasıHEMEN İZLE O Zaman Buyrun'un bu bölüm konukları spor eğitmeni Doris Hofer ve uzman diyetisyen Zehra Bora. Menüde ise borş çorbası ile cevizli domates mücveri var.
5lYufkalı ve Kabaklı Tavuk BeğendiHEMEN İZLE Menüde ise yufkalı ve kabaklı tavuk beğendi ile peynir dolgulu ve domates soslu köfte var.
4lKuru Etli Patates GratenHEMEN İZLE O Zaman Buyrun'un bu bölüm konukları klinik psikolog Şafak Ağaca Kemal ile diş hekimi Pınar Karataban. Menüde ise kuru etli patates graten ve çikolatalı donut var.
3lKaramelize Soğanlı Bademli BonfileHEMEN İZLE Menüde ise karamelize soğanlı bademli bonfile ile avokado salatalı sumaklı akıtma var.
2lPastırmalı Kuru Fasulye HEMEN İZLE Menüde ise ekmek üzerinde pastırmalı kuru fasulye ile hindistan cevizi sütünde pişirilmiş tavuk var.
1lLavanta Buğusunda Pişmiş Sebzeli LevrekHEMEN İZLE O Zaman Buyrun'un bu bölüm konuğu beslenme ve diyet uzmanı Dilara Koçak. Menüde ise lavanta buğusunda pişmiş sebzeli levrek ile mantarlı ve biberli mini mücver kek var.