Yurt dışında Digiturk
izlemenin adresi

12lVarislerHEMEN İZLE Uzun süre ayakta duranların en büyük şikayeti varisler nasıl tedavi ediliyor? Prof. Dr. Murat Aksoy anlatıyor.
11lSüper GıdalarHEMEN İZLE On kaplan gücünde olmak isteyenler için Prof. Dr. Murat Aksoy’dan süper gıdalar listesi!
10lD Vitamini ve GüneşHEMEN İZLE Prof. Dr. Murat Aksoy, evde olduğumuz şu günlerde güneş ve D vitamini ilişkisini anlatıyor.
9lSağlık Mitleri - 2HEMEN İZLE Konu sağlık olunca iddialar hiç bitmiyor. Peki ama hangisi doğru, hangisi yanlış? Prof. Dr. Murat Aksoy açıklıyor.
8lDamar Yaşınız Kaç?HEMEN İZLE Damarlarınız kaç yaşındaysa siz de o yaştasınız. Nasıl mı? Prof. Dr. Murat Aksoy'a kulak verin.
7lSağlık MitleriHEMEN İZLE Prof. Dr. Murat Aksoy, çocukluğumuzdan beri duyduğumuz pek çok sağlık mitini mercek altına alıyor.
6lKadın - Erkek FarkıHEMEN İZLE Sağlığımız söz konusu olduğunda kim daha şanslı; kadınlar mı, erkekler mi? Prof. Dr. Murat Aksoy’a kulak verelim.
5lC VitaminiHEMEN İZLE Prof. Dr. Murat Aksoy, C vitamini hakkında merak edilenleri anlatıyor.
4lEvde Fit KalmakHEMEN İZLE Evde olduğumuz günlerde sağlığımızı korumak ve bedenimize ihtiyacı olanı vermek elbette mümkün. Prof. Dr. Murat Aksoy, evde sağlıklı ve fit kalmanın yollarını anlatıyor.
3lBağışıklık SistemimizHEMEN İZLE Sağlıklı bireylerin mikroplara karşı en güçlü silahı olan bağışıklık sistemi hakkındaki ilginç gerçekleri Prof. Dr. Murat Aksoy anlatıyor.
2lSevginin Şifa GücüHEMEN İZLE Prof. Dr. Murat Aksoy, sevgi ve paylaşmanın iyileşme üzerindeki kanıtlanmış etkilerini anlatıyor.
1lEvde Sağlıklı KalınHEMEN İZLE Karantina günlerinde herkesin en büyük kaygısı elbette ki sağlığımızı korumak.Prof. Dr. Murat Aksoy,evde sağlığımızı nasıl koruyacağımıza ilişkin önemli bilgiler veriyor.