Yurt dışında Digiturk
izlemenin adresi

12l12.BölümHEMEN İZLE Taylan Kümeli süt artırıcı içecek, lohusa şerbeti ve süt artırıcı çorba hazırlarken bizlerle anne sütü ile ilgili çok önemli bilgiler paylaşıyor.
11l11.BölümHEMEN İZLE Taylan Kümeli sebzeli makarna ve siyez buğday makarnası hazırlarken bizlerle makarna ile ilgili çok önemli bilgiler paylaşıyor.
10l10.BölümHEMEN İZLE Taylan Kümeli pirinçli salata hazırlarken bizlerle pirinç ile ilgili çok önemli bilgiler paylaşıyor.
9l9.BölümHEMEN İZLE Taylan Kümeli tavuklu kinoa salatası, vişne puding ve sağlıklı simit hazırlarken bizlerle hamilelikte sağlıklı beslenme ile ilgili çok önemli bilgiler paylaşıyor.
8l8.BölümHEMEN İZLE Taylan Kümeli proteinli yeşil omlet, çırpılmış yumurta, ve menemen hazırlarken bizlerle yumurta ile ilgili çok önemli bilgiler paylaşıyor.
7l7.BölümHEMEN İZLE Taylan Kümeli domates salatası, közlenmiş domates çorbası ve acılı ezme hazırlarken bizlerle domate ile ilgili çok önemli bilgiler paylaşıyor.
6l6.BölümHEMEN İZLE Taylan Kümeli zeytinyağlı avokado tost, çoban salata ve ghee yağı hazırlarken bizlerle zeytinyağı ve tereyağı ile ilgili çok önemli bilgiler paylaşıyor.
5l5.BölümHEMEN İZLE Taylan Kümeli diyabetik sebzeli tavuk ve şekersiz muhallebi tarifi hazırlarken bizlerle diyabet ile ilgili çok önemli bilgiler paylaşıyor.
4l4.BölümHEMEN İZLE Taylan Kümeli ev yapımı yoğurt, yoğurt kürü ve yoğurtlu kahvaltı tarifi hazırlarken bizlerle yoğurt ile ilgili çok önemli bilgiler paylaşıyor.
3l3.BölümHEMEN İZLE Taylan Kümeli probiyotik havuç turşusu, asma yaprağı tuzlama, balık tuzlama ve etli yaprak sarması hazırlarken bizlerle tuz ile ilgili çok önemli bilgiler paylaşıyor.
2l2.BölümHEMEN İZLE Taylan Kümeli ıspanaklı ve mercimekli çorba ve kırmızı lahana salatası hazırlarken bizlerle tiroid ile ilgili çok önemli bilgiler paylaşıyor.
1l1.BölümHEMEN İZLE Taylan Kümeli peynirli kırmızı biber tost ve kaju peyniri hazırlarken bizlerle peynir ile ilgili çok önemli bilgiler paylaşıyor.