Yurt dışında Digiturk
izlemenin adresi

20l20.BölümHEMEN İZLE Çorba olarak görülse de ana yemek gibi doyurucu ve besleyici olan terbiyeli ekşili köfteye Türk mutfağının en güzel pilavlarından meyhane pilavı eşlik ediyor ve menümüz tam mevsiminde taze barbunyayla tamamlanıyor.
19l19.BölümHEMEN İZLE Antep mutfağının en lezzetli yemeklerinden ayvalı pirzolaya Türk mutfağına has geleneksel bir çorba ve fresh bir pilav eşlik ediyor.
18l18.BölümHEMEN İZLE Münhan Çınar’la Üç Tencere’nin bugünkü menüsünde havuçlu şehriye çorbası, Ege Bölgesi'nin nefis çökertme kebab ve arpacık soğanlı pilavı var.
17l17.BölümHEMEN İZLE Münhan Çınar’la Üç Tencere’nin bugünkü menüsünde mantar çorbası, palamut yahnisi, Girit usulü kabak kızartma var.
16l16.BölümHEMEN İZLE İçi ısıtan tatlı bir lezzet balkabağı çorbası, dışı çıtır içi lokum parmak tavuk kızartması ve annelerimizin tarifleriyle karışık dolmanın hazırlanışını ve sunumunu izliyoruz.
15l15.BölümHEMEN İZLE Münhan Çınar, Üç Tencere’nin bugünkü bölümünde brokoli çorbası, kuşkonmazlı tavuk sarma, İtalyan lezzet mantarlı risotto hazırlıyor.
14l14.BölümHEMEN İZLE Münhan Çınar, Üç Tencere’nin bugünkü bölümünde bütün tavuktan tavuk suyu çorba, sebzeli tavuk ve nohutlu pilav yapıyor.
13l13.BölümHEMEN İZLE Münhan Çınar’la Üç Tencere’nin bugünkü bölümünde krem peynirli bezelye çorbası, naneli pilav ve Türk mutfağının en güzel tariflerinden biri hünkar beğendi var.
12l12.BölümHEMEN İZLE Münhan Çınar’la Üç Tencere’nin bu bölümünde soğan çorbası, kuzu incik, kök sebzeler ve salçalı şehriye pilavı var.
11l11.BölümHEMEN İZLE Münhan Çınar’la Üç Tencere’nin bu bölümünde menüde havuçlu kabak çorbası, kıymalı patates oturtma, bezelyeli pilav ve zeytinyağlı kereviz var.
10l10.BölümHEMEN İZLE Münhan Çınar’la Üç Tencere’nin bu bölümünde menüde patlıcan sote,mısırlı pilav,kuzu kuşbaşı kavurma var.Uyumlu lezzetlerin doğa içinde hazırlanışı ve sunumunu izleyeceğiz
9l9.BölümHEMEN İZLE Münhan Çınar’la Üç Tencere’nin bugünkü bölümünde tatlarıyla birbirini destekleyen lezzetler var. Domates çorbası, karamelize soğanlı antrikot, peynirli şehriye pilavı.
8l8.BölümHEMEN İZLE Münhan Çınar’la Üç Tencere’nin bu bölümünde sağlıklı ve hafif bir tarif sebze çorbası, lezzet dolu kremalı tavuk, tadına doyulmaz şehriyeli bulgur pilavı var.
7l7.BölümHEMEN İZLE Münhan Çınar’la Üç Tencere’nin bu bölümünde geleneksel bir lezzet mercimek çorbası, Girit mutfağından bir zeytinyağlı kabak sıyırma, lezzet dolu kaparili tavuk göğsü var.
6l6.BölümHEMEN İZLE Yeşilliklerin arasında lezzetli bir menünün yapılışını izliyoruz.
5l5.BölümHEMEN İZLE Güneşli bir günde yeşilliğin içinde 3 nefis yemek yapılışını izleyeceğiz.
4l4.BölümHEMEN İZLE Münhan Çınar’la 3 Tencere’nin bugünkü bölümünde dizme fasülye, tencerede somon, erişte var. Bu lezzetli yemeklerin doğa içinde yapılışını ve sunumunu izleyeceğiz.
3l3.BölümHEMEN İZLE Münhan Çınar’la 3 Tencere’de Kuşkonmaz çorba, Enginarlı pilav ve Limon soslu tavuk göğsü var. Bu güzel menünün doğa içinde yapılışını izleyeceğiz.
2l2.BölümHEMEN İZLE Münhan Çınar’la 3 Tencere’de Köz patlıcan çorbası, beef straganof, kremalı püre var. Nefis yemeklerin bahçede ışıl ışıl güneşli bir günde yapılmasını izleyeceğiz.
1l1.BölümHEMEN İZLE Doğa içinde ışığın en güzel renkleriyle 3 lezzetli yemek hazırlanışını izliyoruz.