Yurt dışında Digiturk
izlemenin adresi

24lBoyun EsnetmeHEMEN İZLE Boynunuz tutulursa ya da ağrıyorsa bu egzersiz serisi sizi rahatlatacaktır.
23lBel RahatlatmaHEMEN İZLE Uzun süre ayakta durduğuzuz ya da oturduğunuzda oluşan bel ağrılarından bu esnetmeler ile kurtulabilirsiniz.
22lKarın ÇalışmasıHEMEN İZLE Yattığımız yerden rahat kalkmamızı sağlayacak ve omurga hareketliliğini artıracak karın kuvvetlendirme çalışması.
21lDenge ÇalışmalarıHEMEN İZLE Postür için son derece önemli bir dizi denge egzersizi; daha dik durmak isteyenlere tavsiye olunur.
20lKalça EsnetmeHEMEN İZLE Tüm vücudu rahatlatan kalça açıcı seri ile genel bir rahatlama ve gevşeme sağlayabilirsiniz.
19lBoyun İçin Karın ÇalışmasıHEMEN İZLE Boynu ağrıyanlar ya da boynunda sorun olanlar için destekli karın çalışması.
18lMasa Başı Çalışanlar İçinHEMEN İZLE Uzun süre oturarak günü geçirenlerdenseniz bu serideki esnetme ve rahatlatma egzersizleriyle ağrılarınızdan kurtulabilirsiniz.
17lGövde ve Postür DüzeltmeHEMEN İZLE Verda Kutsal’dan kamburluk karşıtı bir seri; omurgayı dik tutabilmek için gövde kuvvetlendirme çalışmaları.
16lBacak ve Karın GüçlendirmeHEMEN İZLE İleri yaştakiler de dahil herkese uygun bir güçlendirme çalışması; yanınıza bir sandalye almayı unutmayın.
15lEsnet ve GevşeHEMEN İZLE Verda Kutsal’dan kas tutulmaları ve bel ağrıları için rahatlama çalışmaları.
14lSırt ÇalışmasıHEMEN İZLE Daha dik durmak ve öne kapanan vücudumuzu doğrultmak için etkili bir seri.
13lBacak ve Omuz GüçlendirmeHEMEN İZLE Verda Kutsal bu videoda aile büyüklerinin de yapabileceği kolay ve etkili bir seri sunuyor; bacak hareketleriyle diz güçlendirme ve omuz güçlendirme serisi.
12lTüm Vücut ÇalıştırmaHEMEN İZLE Verda Kutsal bu seride yan açı pozisyonuyla geniş açılarda tüm vücudu çalıştırıyor.
11lArka Bacak EsnetmeHEMEN İZLE Eğitmen Verda Kutsal bu seride savaşçı 1 hareketiyle kontrol, denge ve arka bacağa odaklanıyor.
10lİç Bacak EsnetmeHEMEN İZLE Verda Kutsal eşliğinde iç bacağı esneterek hem üst hem alt vücudu güçlendiriyoruz.
9lGövde ve Bel EsnetmeHEMEN İZLE Verda Kutsal eşliğinde gövdeyi kapı sürgüsü pozuyla yana, karın çevirme pozuyla çapraz esnetiyoruz.
8lKarın ÇalışmasıHEMEN İZLE Kayık pozu ile karın güçlendirmeye, deve pozu ile karın esnetmeye hazırsanız Verda Kutsal’ı takip edin.
7lKalça ve OmurgaHEMEN İZLE Verda Kutsal’dan yarım balık kral pozu ile omurga ve kalça esnetme, öne eğilme ile arka bacak ve sırt esneme çalışması.
6lKarın ve Üst BedenHEMEN İZLE Verda Kutsal’ın rehberliğindeki bu seride yan karın ve üst bedeni çalıştıran plank hareketleri yer alıyor.
5lBacak ÇalışmasıHEMEN İZLE Bacak kuvvetlendirme egzersizlerinin yer aldığı bu seride savaşçı 2 ve ters savaşçı pozları yer alıyor.
4lGüneşe Selam SerisiHEMEN İZLE Eğitmen Verda Kutsal bu seride tüm vücudu çalıştıracak bir programla evinize konuk oluyor.
3lBacak SerisiHEMEN İZLE Eğitmen Verda Kutsal bu çalışmada arka ve iç bacakları aktive etmeyi hedefliyor.
2lCanlandırma SerisiHEMEN İZLE Eğitmen Verda Kutsal, bu çalışmada tüm vücudu uyarıcı ve canlandırıcı bir seri akış gösteriyor.
1lSırt ÇalışmasıHEMEN İZLE Eğitmen Verda Kutsal'dan vücudumuzun en hareketsiz bölgesi olan sırt ve arka bacağa yönelik bir yoga esneme çalışması.