Yurt dışında Digiturk
izlemenin adresi

Bacak Serisi

Eğitmen Verda Kutsal bu çalışmada arka ve iç bacakları aktive etmeyi hedefliyor.
Yönetmen: - Senaryo: - Oyuncular: -
Türü: Sağlık Yayın Tarihi: 10.04.2020 Süresi: 5 dk
12lTüm Vücut ÇalıştırmaHEMEN İZLE Verda Kutsal bu seride yan açı pozisyonuyla geniş açılarda tüm vücudu çalıştırıyor.
11lArka Bacak EsnetmeHEMEN İZLE Eğitmen Verda Kutsal bu seride savaşçı 1 hareketiyle kontrol, denge ve arka bacağa odaklanıyor.
10lİç Bacak EsnetmeHEMEN İZLE Verda Kutsal eşliğinde iç bacağı esneterek hem üst hem alt vücudu güçlendiriyoruz.
9lGövde ve Bel EsnetmeHEMEN İZLE Verda Kutsal eşliğinde gövdeyi kapı sürgüsü pozuyla yana, karın çevirme pozuyla çapraz esnetiyoruz.
8lKarın ÇalışmasıHEMEN İZLE Kayık pozu ile karın güçlendirmeye, deve pozu ile karın esnetmeye hazırsanız Verda Kutsal’ı takip edin.
7lKalça ve OmurgaHEMEN İZLE Verda Kutsal’dan yarım balık kral pozu ile omurga ve kalça esnetme, öne eğilme ile arka bacak ve sırt esneme çalışması.
6lKarın ve Üst BedenHEMEN İZLE Verda Kutsal’ın rehberliğindeki bu seride yan karın ve üst bedeni çalıştıran plank hareketleri yer alıyor.
5lBacak ÇalışmasıHEMEN İZLE Bacak kuvvetlendirme egzersizlerinin yer aldığı bu seride savaşçı 2 ve ters savaşçı pozları yer alıyor.
4lGüneşe Selam SerisiHEMEN İZLE Eğitmen Verda Kutsal bu seride tüm vücudu çalıştıracak bir programla evinize konuk oluyor.
3lBacak SerisiHEMEN İZLE Eğitmen Verda Kutsal bu çalışmada arka ve iç bacakları aktive etmeyi hedefliyor.
2lCanlandırma SerisiHEMEN İZLE Eğitmen Verda Kutsal, bu çalışmada tüm vücudu uyarıcı ve canlandırıcı bir seri akış gösteriyor.
1lSırt ÇalışmasıHEMEN İZLE Eğitmen Verda Kutsal'dan vücudumuzun en hareketsiz bölgesi olan sırt ve arka bacağa yönelik bir yoga esneme çalışması.