Yurt dışında Digiturk
izlemenin adresi

13lArkeoloji Tarih ve YemekHEMEN İZLE Kitap Şifahanesi ve Arşiv Dairesi Başkanı Nil Baydar ile arkeoloji ve sanat dergisi yayın yönetmeni Nezih Başgelen’in görüşleri sonrası , Deniz Orhun soğanlı börek yapıyor. Arkeolog ve yemek kültürü yazarı Ayfer Yavi’nin konuk oldugu bölüm zengin içeriği ile ekranlarınızda...
12lMimarlık ve YemekHEMEN İZLE Mimar Beyhan Gültaşlar ve Dr. Öğretim üyesi Arzu Durukan’ın görüşleri sonrası Şef Deniz Orhun ve Mimar Kutsi akıllı mutfağa girerek ''tofu'' tarifini veriyor.
11lAile ve Yemek HEMEN İZLE Diyetisyen Neslihan Öztürk Aktepe ve Dr. Öğretim Üyesi Arzu Durukan’ın görüşleri sonrası Şef Deniz Orhun mutfağa girerek “üç peynirli semizotu” yapıyor. Son olarak uzman Psikolog ve Aile Terapisti Şafak Ağaca Kamal konuk oluyor.
10lAkıllı Üretim TeknolojisiHEMEN İZLE Girişimci Levent Atlas ile otomatik sulama, gün ve gece ışığına bağlı kalmayan akıllı üretim teknolojisini konuşuyoruz. Şef Deniz Orhun, konuğu Okan Erol ile birlikte ''kekikli pide ve kuş üzümlü taze balık'' reçetelerini veriyor.
9lMevsimler ve YemekHEMEN İZLE Bir üniversitede yapılan söyleşi sonrası Şef Deniz Orhun mutfağa girerek “tavuklu börek” yapıyor. Bu bölümün konuğu diyetisyen ve fitoterapist Gizem Keservuran...
8lKoku ve TatHEMEN İZLE KBB baş boyun cerrahisi uzmanı Doç. Dr. Aytuğ Altındağ haftanın konuğu olurken, Deniz Orhun ise zuppa primavera yapıyor.
7lUyku ve Yemek HEMEN İZLE Yedikleriniz Davranışlarınız Olur bu haftaki bölümünde Uyku ve Yemek konusu ele alınıyor.
6lSanat ve YemekHEMEN İZLE Gastronomi Uzmanı Esra Düzdağ ve Ressam Selahattin Kara haftanın konuğu olurken, Deniz Orhun ise bulgur kasesinde et sote yapıyor.
5lTopraktan ÇatalaHEMEN İZLE Girişimci Aysun Subaşı haftanın konuğu olurken, Deniz Orhun ise organik ürünler hakkında bilgi veriyor.
4lAşırı Yemek ve YemekHEMEN İZLE Executive Chef ve beslenme uzmanı Özay Akar haftanın konuğu olurken, Deniz Orhun ise kinoa salatası yapıyor.
3lBüyümek ve YemekHEMEN İZLE Çoçuk Gelişim Uzmanı Cihan Özdemir haftanın konuğu olurken, Deniz Orhun ise hamursuz elmalı tatlı yapıyor.
2lSpor ve YemekHEMEN İZLE Şef Deniz Orhun, Uzm. Dyt İpek Ağaca’dan destek alırken, fit chef Okan Tegen’i ise kendi mutfağına konuk ediyor ve cevizli kıymalı tirit yapıyor.
1lMutluluk ve YemekHEMEN İZLE Onlarla birlikte mutfağa giriyor, kendi mutfağında da Prof. Dr. Ahmet Rasim Küçükusta’yla birlikte mutluluk veren gıdalarla hazırladığı bir yemek reçetesi veriyor...