Digiturk
xaricdə izləmək üçün ünvan

İstanbul Coffee Festival 2016

Türkiye'deki festivaller ekranlara taşınıyor.
Rejissor: - Ssenari müəllifi: - Rollarda: -
Janr: Yemek Buraxılış Tarixi: 19.07.2017 Müddəti: 28 dəq.
15l İstanbul Coffee Festival 2017HEMEN İZLE İstanbul Coffee Festival’i, kahve çekirdeğiyle başlayan bu keyifli yolculuğun, ne kadar uzun yollardan geldiğine ve hayatlarımıza ne denli dokunduğuna dikkat çekiyor.
14lKahve ve Çikolata FestivaliHEMEN İZLE Çikolatanın teknolojiyle buluştuğu birbirinden farklı uygulamalar, performanslar ve interaktif festival deneyimi de çikolata tutkunlarını keyifli bir yolculuğa çıkarıyor.
13lGurmeFest 2017HEMEN İZLE Türk mutfak kültürünün yaşatılmasını ve yaygınlaşmasını hedefleyen,Türkiye’nin sahip olduğu eşsiz lezzetlerin öne çıktığı Gurmefest’te dünya lezzetlerine de yer veriliyor
12lTime Out 101 Lezzet FestivaliHEMEN İZLE Şefler birbirinden lezzetli yemeklerini festival katılımcılarına tattırırken, kimi zamanda mutfağa konuklarla beraber giriyor.
11lUrla Enginar FestivaliHEMEN İZLE 3. Uluslararası Urla Enginar Festivali, Urla topraklarında özenle yetiştirilen doğal enginarların, uluslararası yemek platformunda tanıtılması amacıyla düzenleniyor.
10lİstanbul Coffee Festival 2016HEMEN İZLE Türkiye'deki festivaller ekranlara taşınıyor.
9lGaziantep Bulgur Festivali (2016)HEMEN İZLE Bulgurun sağlıklı beslenmedeki yerinin anlatılacağı festivalde, dünyaca tanınmış şefler bulgurla yapılan yiyecekleri sunuyor...
8lUrla Enginar Festivali (2016)HEMEN İZLE 2. Uluslararası Urla Enginar Festivali, Urla topraklarında özenle yetiştirilen doğal enginarların, uluslararası yemek platformunda tanıtılması amacıyla düzenleniyor.
7lTime Out 101 Lezzet Festivali (2016)HEMEN İZLE Şefler birbirinden lezzetli yemeklerini festival katılımcılarına tattırırken, kimi zamanda mutfağa konuklarla beraber giriyor.
6lAlaçatı Ot FestivaliHEMEN İZLE 7. Alaçatı Ot Festivali, röportaj, sergi ve çeşitli etkinlikleri ekranlarınıza taşıyor.
5lUrla Bağ Bozumu 2015 2.Blm.HEMEN İZLE Her yıl Ağustos ayında düzenlenen bağ bozumu şenliği 2600 yıllık geçmişiyle Urla ve Urlalılar’a bırakılan en köklü geleneklerden biridir.
4lUrla Bağ Bozumu 2015 1.Blm.HEMEN İZLE Her yıl Ağustos ayında düzenlenen bağ bozumu şenliği 2600 yıllık geçmişiyle Urla ve Urlalılar’a bırakılan en köklü geleneklerden biridir.
3lUrla Enginar Festivali (2015)HEMEN İZLE beIN Gurme kanalı da festival kapsamında enginarla yapılan sayısız tarifi izleyicileriyle paylaşıyor.
2lTime Out 101 Lezzet Festivali (2015)HEMEN İZLE Şefler birbirinden lezzetli yemeklerini festival katılımcılarına tattırırken, kimi zamanda mutfağa konuklarla beraber giriyor.
1lAlaçatı Ot Festivali (2015)HEMEN İZLE Bu yıl,Ebegümeci'ni tema edinen festival,Ege'nin doğal ve lezzetli mutfağına ışık tutuyor.