Yurt dışında Digiturk
izlemenin adresi

14lAdım Adım Dünya: 90 DereceHEMEN İZLE Nükleer buzkıranla gerçekleşen bu yolculukta gezginlerin yol arkadaşları, kutup ayıları, arktik kuşlar ve fok balıkları...
13lAdım Adım Dünya: Kurtuluş RotasıHEMEN İZLE 1921 ve 1922 yıllarının büyük muharebelerinin gerçekleştiği arazilerde tarihin ve istiklalin izini sürüyoruz.
12lAdım Adım Dünya : Doğu KilikyaHEMEN İZLE Karaman'dan başlayıp Mersin'e uzanan yolculukta, Roma Havuzu, Isaurapolis Antik Kenti, Mavga Kalesi ve geçmişin kapılarını aralayan pek çok tarihi zenginlik ekrana geliyor.
11lAdım Adım Dünya: Dekkan Destanı HEMEN İZLE Doğu'nun Venedik'i Udaipur'u keşfedip, mavi şehir Codpur'un yerel pazarlarında dolaşmak, pembe şehir Jaipur'un sokaklarını arşınlamak için yola çıkıyoruz. Zaman tünelindeki şehirler ve binlerce yıllık öyküler ekrana geliyor.
10lAdım Adım Dünya : Buda'nın TopraklarındaHEMEN İZLE Buda'nın doğduğu şehir Lumbini, ilk vaazını verdiği Sarnath ve ölmeye yattığı yer Kushinagar'ın eşsiz görünümümü ekrana yansıyor.
9lAdım Adım Dünya : Buda YolundaHEMEN İZLE Buda'nın yaşamında önem taşıyan şehirler, Budizm'in köşe taşları ve önemli hac merkezleri ekrana geliyor.
8lAdım Adım Dünya : Butan:Ejderhanın ÜlkesiHEMEN İZLE Yeşilin ortasında, yüksek tepelerde, dünyanın en sakin yerine yolculuğa hazır mısınız?
7lAdım Adım Dünya : Renk Cümbüşünden Beyaz TapınağaHEMEN İZLE Ünlü gözlemevi Jantar Mantar, kırmızı kum taşıyla inşa edilmiş Fatehpur Sikri ve Tac Mahal bu benzersiz yolculuğun yeni durakları arasında.
6lAdım Adım Dünya : Maharaca Ekspresiyle HindistanHEMEN İZLE Hint kaya oyma sanatının en güzel örneklerinin yer aldığı Ajanta mağaralarından, krallar diyarı Racasthan'a rengarenk bir yolculuk sizi bekliyor.
5lAdım Adım Dünya : Rüya Trenle Kara Kıta'ya 2HEMEN İZLE Rüya tren, görkemli Viktorya Şelalesi’nden Botswana ve Güney Afrika Cumhuriyeti’ne doğru yol alıyor. El değmemiş doğada safari heyecanı, elmas şehri Kimberley, ve Unesco Dünya Mirası Listesi’ndeki Robben adası, rüya trenin yolcularını bekliyor.
4lAdım Adım Dünya : Rüya Trenle Kara Kıta'ya 1HEMEN İZLE Rüya tren, Tanzanya’nın en büyük kenti Darüsselam’dan yola çıkıyor; Zambiya ve Zimbabve sınırlarından geçerek dünyanın 7 doğa harikasından biri sayılan Viktorya Şelalesi’ne ulaşıyor. Kara tren, 17 günlük rüya gibi bir yolculukla, kara kıtanın şifrelerini çözüyor..
3lAdım Adım Dünya : Son DurakHEMEN İZLE Son etabında Batı Sibirya'nın başkenti Novosibirsk, Urallar'ın en büyük kültür merkezi Yekaterinburg ve Kazan'dan geçerek, Moskova'ya varıyor.
2lAdım Adım Dünya : Ölümsüz Göle DoğruHEMEN İZLE Destansı yolculuk devam ediyor! Trans-Sibirya ekspresi, gezinin ikinci etabında eski İnançlılar Köyü'nü ve Sibirya'nın Mavi Göz'ü Baykal Gölü'nü selamlıyor.
1lAdım Adım Dünya : Destansı Bir YolculukHEMEN İZLE Eşsiz doğa manzarası eşliğinde 10.650 kilometrelik, dünyanın en az bilinen ve görülen noktalarına nefes kesen bir yolculuk ekranlara geliyor...