Çavuş Usta

Anadolu’nun dört bir yanındaki lezzet ustalarının sıra dışı hikayeleri ve başarı sırları “Lezzetin Ustaları” programıyla ekranlarınıza geliyor.
Режиссёр: - Автор сценария: - В ролях: -
Жанр: Yemek Дата выхода: 10.12.2022 Продолжительность: 16 минут
143lSeyfettin UstaHEMEN İZLE Birbirinden lezzetli soğuk ve sıcak sandviçler yapan, nam-ı diğer asker abi lakaplı Seyfettin Usta’nın hikayesini ekranlara getiriyoruz.
142lKadir UstaHEMEN İZLE Küçük yaşlardan itibaren,odun ateşinde yaprak döner yapan Kadir Usta’nın hikayesini ekranlara getiriyoruz.
141lLevent UstaHEMEN İZLE Babasından öğrendiği şekilde Siirt büryan kebabını yapan Levent Usta’nın hikayesini ekranlara getiriyoruz.
140lAhmet UstaHEMEN İZLE Kilis usulü birbirinden lezzetli lahmacun ve kilis tava yapan Ahmet Usta’nın hikayesini ekranlara getiriyoruz.
139lSinem UstaHEMEN İZLE Anadolu’nun yöresel lezzetlerini geleneksel yöntemlerle restoranında yapan yönetici Şef Sinem Usta’nın hikayesini ekranlara getiriyoruz.
138lSuat UstaHEMEN İZLE Lezzetin Ustaları’nda bu bölümde Ankara Altındağ sanayi’de ekmek arası kavurma yapan Suat Usta’nın hikayesini sizlerle buluşturuyoruz.
137lEmin UstaHEMEN İZLE Haftanın üç günü pazarlarda döner yapan pazar dönercisi Emin Usta’nın hikayesini ekranlara getiriyoruz.
136lMustafa UstaHEMEN İZLE Bolu’nun yöresel yemeklerini, esnaf lokantasında, geleneksel yöntemlere bağlı kalarak yapan Mustafa Usta’nın hikayesine şahit oluyoruz.
135lSerkan UstaHEMEN İZLE Seyyar olarak Arnavut ciğeri yapan Serkan Usta’nın hikayesini ekranlara getiriyoruz.
134lBülent UstaHEMEN İZLE Lezzetin Ustaları’nda bu bölümde İstanbul Çengelköy’de uzun yıllardır ailesiyle birlikte börekçilik yapan Bülent Usta’nın hikayesini sizlerle buluşturuyoruz.
133lŞeref UstaHEMEN İZLE Seyyar arabayla kokoreç yaparak başladığı mesleğini, çocuklarıyla birlikte devam eden Şeref Usta’nın hikayesini ekranlara getiriyoruz.
132lFatih UstaHEMEN İZLE Kendi özgü pişirme teknikleriyle, közde şişte içli köfte ve kartal başı diye adlandırdığı et şiş yapan Fatih Usta’nın hikayesine şahit oluyoruz.
131lYusuf UstaHEMEN İZLE 1977 yılından beri, ailesiyle birlikte geleneksel yöntemlerle Giresun pidesi yapan Yusuf usta’nın hikayesini sizlerle buluşturuyoruz.
130lÇavuş UstaHEMEN İZLE Anadolu’nun dört bir yanındaki lezzet ustalarının sıra dışı hikayeleri ve başarı sırları “Lezzetin Ustaları” programıyla ekranlarınıza geliyor.
129lFurkan UstaHEMEN İZLE Tarihi Çancılar Çarşısı'nda, 1922 yılından beri köfte ve piyaz yaparak hizmet veren aile işletmesinin beşinci kuşak temsilcisi Furkan Usta’nın hikayesini ekranlara getiriyoruz.
128lErhan UstaHEMEN İZLE Dördüncü kuşak olarak, yerli ürünlerle, el yapımı doğal, vegan, katıksız ezmeleri, çocuklarıyla birlikte yapmaya devam eden Erhan Usta’nın hikayesini sizlerle buluşturuyoruz.
127lMurat UstaHEMEN İZLE 1950’den günümüze, ikinci kuşak olarak kendine has yöntemlerle, közde kelle pişirip sunan Murat Usta’nın hikayesini ekranlara getiriyoruz.
126lAli İhsan UstaHEMEN İZLE İzmir’le özdeşleşmiş klasik boyoz ve haşlanmış yumurta ikilisini tarihi fırında, geleneksel yöntemlerle üreten Ali İhsan Usta’nın hikayesini anlatıyoruz.
125lAysun - Dilek UstaHEMEN İZLE Dört arkadaşın gönül vermesiyle açtıkları işletmelerinde çeşit çeşit gözlemeler yapıp sunan Aysun, Dilek, Sevim ve Meryem usta’nın hikayesini sizlerle buluşturuyoruz.
124lİsmail UstaHEMEN İZLE Kendine özel malzeme ve yöntemlerle, 17 yıldır birbirinden lezzetli tostlar yapan İsmail usta’nın hikayesini ekranlara getiriyoruz.
123lBülent UstaHEMEN İZLE 104 yıllık taş fırında, odun ateşinde pişen tahinli pideyi, ustası Mustafa İnanç’tan çocuk yaşta öğrendiği tarifle yapan Bülent usta’nın hikayesini ekranlara getiriyoruz.
122lMuhammed UstaHEMEN İZLE 1967 yılından beri birbirinden lezzetli tatlılar ve meşhur İzmir lokması yapan Muhammed usta’nın hikayesine şahit oluyoruz.
121lRıdvan UstaHEMEN İZLE Sivas’ta dedesi Nuri Çınar’dan öğrendiği tarif ile meşhur yaprak köfte yapan Rıdvan ustanın hikayesini ekranlara getiriyoruz.
120lFiliz UstaHEMEN İZLE Eşinden öğrendiği yöntemle oğlu Emir ile birlikte, birbirinden lezzetli taş fırın simitleri yapan Filiz ustanın hikayesini ekranlara getiriyoruz.
119lNaciye UstaHEMEN İZLE Kasımpaşada’ki esnaf lokantasında, “Çorbayı doymak için değil beslenmek için yeyin” felsefesiyle birbirinden lezzetli ve şifa dolu çorbalar yapan Naciye usta’nın hikayesini ekranlara getiriyoruz.
118lBedri UstaHEMEN İZLE Lezzetin Ustaları’nda bu hafta İstanbul’dayız. Çocuk yaşlarda öğrendiği kebabı, çocukları ile yapmaya devam eden Bedri ustanın hikayesini ekranlara getiriyoruz.
117lYunus UstaHEMEN İZLE Dededen kalma mesleği aynı gelenek ve usulle devam ettiren, el yapımı taş değirmende elde ettikleri sübyelerle birbirinden lezzetli muhallebiler ve sütlaçlar yapan Yunus Usta’nın hikayesine şahit oluyoruz.
116lAyşe UstaHEMEN İZLE Genellikle evlerde yapılan ve unutulmaya yüz tutmuş Afyon yemeklerini, tıpkı evdeki özen ve titizlikte, geleneksel yöntemlerle pişirip sunan Ayşe Usta’nın hikayesini ekranlara getiriyoruz.
115lAtalay UstaHEMEN İZLE Buz tutan Çıldır Gölü'nün lezzetli balıklarını restoranında pişirip sunan Atalay Usta’nın hikayesine şahit oluyoruz.
114lNuran UstaHEMEN İZLE Yöresel restoranında meşhur Kars kazını geleneksel yöntemlerle pişirip sunan Nuran Usta’nın hikayesini ekranlara getiriyoruz.
113lYusuf UstaHEMEN İZLE Babası Mehmet Gökbaba’dan öğrendiği geleneksel Konya etli ekmeğini kardeşi ile yapmaya devam eden Yusuf Usta’nın hikayesini ekranlara getiriyoruz.
112lMehmet UstaHEMEN İZLE İkinci kuşak olarak ailesiyle birlikte, özel bir marinasyon yöntemiyle meşhur Sivas Döneri yapan Mehmet Usta’nın hikayesine şahit oluyoruz.
111lGonca UstaHEMEN İZLE Van’ın tamamen yerel ve doğal ürünleriyle, geleneksel gerçek Van kahvaltısı hazırlayıp sunan Gonca Hanım’ın hikayesini ekranlara getiriyoruz.
110lAdem UstaHEMEN İZLE Menüsünü “sofrada öze dönüş” misyonuyla tasarlayan, yemeklerini Van’ın yerel otları ve ürünleriyle geleneksel yöntemlerle pişirip, kendine özgü bir şekilde sunan Adem Usta’nın hikayesini ekranlara getiriyoruz.
109lHimmet UstaHEMEN İZLE Esnaf lokantacılığı yapan ve aynı zamanda kurduğu tesisle catering hizmeti veren Himmet Usta’nın hikayesine şahit oluyoruz.
108lSinan ve Bedrettin UstaHEMEN İZLE 13 yaşında dedesinin yanında çalışmaya başlayarak öğrendiği Tokat yağlısı ve çöreğini, kardeşleriyle yaşatmaya devam eden Sinan Usta’nın hikayesini ekranlara getiriyoruz.
107lZeki UstaHEMEN İZLE 1942’den günümüze hizmet veren aile yadigarı lokantasında, dördüncü kuşak olarak, geleneksel yöntemlerle meşhur kağıt kebabı ve tarihi fırın lezzetleri yapan Zeki Usta’nın hikayesine şahit oluyoruz.
106lTekin Usta HEMEN İZLE Uzun yıllar toptan balıkçılık yaptıktan sonra, mütevazi dükkanında annesiyle birlikte, kendine özgü pişirme tekniği ve sunumuyla birbirinden lezzetli balıklar pişiren Tekin Usta’nın hikayesini ekranlara getiriyoruz.
105lNurettin Usta HEMEN İZLE Dede mesleğini, yedi yaşında çıraklığa başlayarak öğrenen ve kendilerine özel fırında geleneksel yöntemlerle Çorum tandır kebabı yapan Nurettin Usta’nın hikayesini ekranlara getiriyoruz.
104lAbdullah UstaHEMEN İZLE Dedesi ve babasından öğrendiği şiş köfteyi oğlu Hakan’la birlikte yaparak yaşatmaya devam eden Abdullah Usta’nın hikayesini ekranlara getiriyoruz.
103lMehmet UstaHEMEN İZLE Bir aile işletmesi olarak babası ve kardeşleriyle birlikte meşhur Malatya kurabiyesi yapan Mehmet Usta’nın hikayesine şahit oluyoruz.
102lMustafa UstaHEMEN İZLE Uzun yıllar uluslararası tır şoförlüğü yaptıktan sonra memleketi Almus’ta restoran açan ve lezzetli alabalıklar yapan Mustafa Usta’nın hikayesine şahit oluyoruz.
101lAhmet Usta HEMEN İZLE Uzun yıllar seyyar arabasında köftecilik yaptıktan sonra restoranını açan ve oğluyla birlikte Sivas köftesi yapan Ahmet Usta’nın hikayesini anlatıyoruz.
100lMücahit Usta HEMEN İZLE Küçük yaşlardan itibaren babasının yanında çalışan ve babasından öğrendiği şekilde Tokat kebabı yapan Mücahit Usta’nın hikayesini ekranlara getiriyoruz.
99lGülhan Usta HEMEN İZLE Çoğunlukla evlerde yapılan ve unutulmaya yüz tutmuş yöresel yemekleri, mutavazi dükkanında, tıpkı evdeki özen ve titizlikte pişirip sunan Gülhan Usta’nın hikayesini ekranlara getiriyoruz.
98lBedrettin UstaHEMEN İZLE Ailesiyle birlikte taş fırında, odun ateşinde dana ve erkeç güveç yapan Bedrettin Usta’nın hikayesini ekranlara getiriyoruz.
97lKonyaHEMEN İZLE Eşi ve oğluyla birlikte geleneksel yöntemlerle çeşit çeşit tandır börekleri yapan Mehmet Usta’nın hikayesini ekranlara getiriyoruz.
96lAli UstaHEMEN İZLE Lezzetin Ustaları’nda bu hafta Konya’dayız. 1929’dan bugüne, dededen toruna, üçüncü kuşak olarak furun kebabı yapan Ali Usta’nın hikayesini ekranlara getiriyoruz.
95lErkan UstaHEMEN İZLE Başta Bodrum mandalinası olmak üzere doğal ve taze meyvelerden dondurma yapan Erkan Usta’nın hikayesini ekranlara getiriyoruz.
94lSidar UstaHEMEN İZLE Gebze’deki çiftliğinde yetiştirdiği hayvanlarla, etin hazırlanması, pişirilmesi ve sunulmasına kadar her aşamasıyla titizlikle ilgilenip Steakhouse’unda misafirlerine iyi et sunan Sidar Usta’nın hikayesini ekranlara getiriyoruz
93lHakan UstaHEMEN İZLE Lezzetin Ustaları’nda bu hafta Mardin’deyiz. Annesinden öğrendiği yöntemlerle kaburga dolması ve yöresel yemekler yapan Hakan Ustanın hikayesini ekranlara getiriyoruz.
92lAhmet UstaHEMEN İZLE Eminönü’ndeki tarihi bir handa, kendi yaptığı özel fırında, ekşi mayalı pide ve pizzalar yapan Ahmet Usta’nın hikayesini ekranlara getiriyoruz.
91lUlaş UstaHEMEN İZLE Lezzetin Ustaları’nda bu hafta Konya’da,Selçuklu ve Mevlevi mutfağının lezzetlerini dönemin kültürüne uygun olarak hazırlayan, Ulaş Usta’nın tarihi mekanına konuk oluyor.
90lDönerci Dursun UstaHEMEN İZLE Kuzu etinden, meşe odunu ile pişirdiği meşhur Ankara dönerinin sırlarını ve hikayesini, Dönerci Dursun Ustadan öğreniyoruz.
89lFatih UstaHEMEN İZLE Konya’da babası Hasan Şendağlı ile birlikte,Melike Hatun Çarşısı’ndaki fırınında,birbirinden lezzetli yağ somunları yapan Fatih Usta'nın hikayesini ekranlara getiriyoruz.
88lBarış DeveciHEMEN İZLE Lezzetin Ustaları’nda bu hafta İstanbul’da, yöresel ürünleri kullanarak Hatay kahvaltısı hazırlayan Barış Deveci’nin hikayesini ekranlara getiriyoruz.
87lMustafa TaşkıranHEMEN İZLE Odun ateşinde, zeytinyağı ile tatlandırarak ağı ağır pişirdiği kuzuları, kuş üzümlü pilavla servis eden kuzu çevirme ustası, Mustafa Taşkıran'ın hikayesini ekranlara getiriyoruz.
86lSevi Ulus ŞenüstekHEMEN İZLE Dedesi Erol ustadan öğrendiği şambali tatlısını yapmaya devam eden genç lezzet ustası Sevi Ulus Şenüstek'in hikayesini ekranlara getiriyoruz.
85lHüseyin MersinHEMEN İZLE Lezzetin Ustaları'nda bu hafta İzmir Çeşme'de, damla sakızlı dondurma deyince akla ilk gelen usta olan Hüseyin Mersin'e konuk oluyoruz.
84lAhmet UstaHEMEN İZLE Lezzetin Ustaları'nda bu hafta İstanbul'da oğlu ile birlikte Mardin usulü etli çiğ köfte yapan Ahmet Usta’nın lezzetli hikayesini ekranlara getiriyoruz.
83lJulia UstaHEMEN İZLE Lezzetin Ustaları'nda bu hafta İstanbul Göktürk’teyiz. Kruvasanları ve butik pastaları ile sevilen Julia ustanın renkli hikayesini ekranlara getiriyoruz.
82lSelahattin BabaoğluHEMEN İZLE Dedesi ve babasından öğrendiği “Tak Tak Kebabı”nı geleneksel yöntemlerle yapmaya devam eden Selahattin Babaoğlu'nun hikayesini ekranlara getiriyoruz.
81lKokoreççi Mahmut UstaHEMEN İZLE Kokoreci, kendine has sosuyla davul fırında yaklaşık 3-4 saat pişirip misafirlerine sunan Mahmut ustanın hikayesini ekranlara getiriyoruz.
80lAziz UstaHEMEN İZLE Babası Ali Ustadan öğrendiği 'Tire Kebabı'nı, kardeşleriyle birlikte geleneksel yöntemlerle yapmaya devam eden Aziz Usta'nın hikayesini ekranlara getiriyoruz.
79lMuammer UstaHEMEN İZLE İstanbul Beyoğlu’ndaki tarihi tezgahında Anadolu’nun sevilen sokak lezzetlerinden ''Niğde Usülü Kelle Söğüş'' yapan Muammer Usta’nın hikayesini ekranlara getiriyoruz.
78lKebapçı Erdal UstaHEMEN İZLE İstanbul'daki mekanında birbirinden lezzetli kebaplar ve lahmacunlar yapan Giresunlu kebap ustası Erdal Demir’in hikayesini ekranlara getiriyoruz.
77lYöresel Yemekler Fahriye UstaHEMEN İZLE Lezzetin Ustaları'nda bu hafta Kastamonu'dayız. Birbirinden lezzetli yöresel yemekler yapan Fahriye ustanın hikayesi ekrana geliyor.
76lÇiğ Börekçi İsmail UstaHEMEN İZLE Eski Bakırcılar Çarşısı'ndaki mütevazi mekanında 1962'den beri çiğ börek yapan İsmail ustanın hikayesini ekranlara getiriyoruz.
75lKadıköyHEMEN İZLE 1945'ten beri rengarenk akide şekerleri ve çeşit çeşit lokumlar yapan, Şekerci Nurtekin Usta’nın tatlı yolculuğunu ekranlara getiriyoruz.
74lDönerci Nail UstaHEMEN İZLE Meşhur Kastamonu dönerini, üçüncü kuşak olarak dedesinden öğrendiği gibi yapmaya devam eden Nail ustanın hikayesini ekrana getiriyoruz.
73lİznikHEMEN İZLE Su değirmeninde öğüttükleri unlarla, taş fırınlarda birbirinden lezzetli ekmekler pişiren Nebahat ve Ayhan ustanın hikayesini ekrana getiriyoruz...
72lMustafa UstaHEMEN İZLE Sevilen bir düğün yemeği olan 'iskilip dolmasını' her zaman yenebilmesi için restoranında geleneksel yöntemlerle hazırlayıp sunan Mustafa Usta’nın hikayesini ekranlara getiriyoruz.
71lİstanbulHEMEN İZLE Kadıköy Hasanpaşa’daki dükanında birbirinden lezzetli Osmanlı şerbetlerini geleneksel yöntemlerle yapan Ali Usta’nın hikayesini ekranlara getiriyoruz.
70lManisaHEMEN İZLE Babası Cemal Yansiler'den öğrendiği 'Manisa Kebabı'nı geleneksel yöntemlerle yapmaya devam eden Nuri Usta’nın hikayesini ekranlara getiriyoruz.
69lKapamacı Uğur UstaHEMEN İZLE Lezzetin Ustaları'nda bu hafta Alaşehir'deyiz. Bir çeşit mantı olan Alaşehir'e özgü 'Kapama'yı 1987'den beri yapan Uğur ustanın hikayesini ekranlara getiriyoruz.
68lTarsus Kebapçısı Yusuf UstaHEMEN İZLE Babası Eyüp ustadan öğrendiği 'Tarsus Kebabı'nı oğlu ile birlikte yapmaya devam eden Yusuf ustanın hikayesini ekranlara getiriyoruz.
67lSokak Lahmacuncusu Ali UstaHEMEN İZLE Yaptığı lahmacunları 1964'ten beri hep aynı yerdeki seyyar arabasında satan sokak lahmacuncusu Ali Usta’nın hikayesini ekranlara getiriyoruz.
66lEsnaf Lokantası Bülent UstaHEMEN İZLE Her gün değişen menüsünde Osmanlı ve Türk mutfağından özel yemekler yapan Bülent Usta’nın hikayesini ekranlara getiriyoruz.
65lCiğer Kebapçı Mehmet UstaHEMEN İZLE Tarihi büyüksaat dibinde salaş ama bir o kadar da samimi mekanında birbirinden lezzetli ciğer kebapları yapan Mehmet Usta’nın hikayesini ekranlara getiriyoruz.
64lTeneke Kebapçısı Zafer UstaHEMEN İZLE Zafer Usta, Kahramanmaraş'taki dükkanında misafirlerine doğal ve lezzetli etlerle hazırladığı “teneke kebabını” taş fırında pişirip, sunuyor.
63lHumusçu Salim UstaHEMEN İZLE Lezzetin Ustaları'nda bu hafta, Tarsus'daki mütevazi dükkanında 1961'den beri humusu geleneksel yöntemlerle yapan Salim Usta'nın hikayesi ekrana geliyor...
62lPastacı Sinem UstaHEMEN İZLE Butik pastaları ve kendilerine özgü tarifleriyle büyük beğeni toplayan genç pasta ustası Sinem Alfasa'nın tatlı hikayesini ekranlara getiriyoruz.
61lTava Ciğercisi Kazım UstaHEMEN İZLE Lezzetin Ustaları'nda bu hafta Edirne'deyiz. 1962 yılından beri mütevazi dükkanında tava ciğeri yapan Kazım Usta’nın hikayesi ekrana geliyor...
60lMidyeci Ahmet UstaHEMEN İZLE Lezzetin Ustaları'nda bu hafta, midye dolma deyince akla ilk gelen ve pek çok insana midyeyi sevdiren Ahmet Usta’nın hikayesini ve lezzet sırlarını ekrana getiriyoruz.
59lKatmerci Naim UstaHEMEN İZLE Akhisar'daki mütavazi dükanında elle açılan hamurun içine yumurta,tulum peyniri ve maydanoz ilave ederek nefis bir katmer ortaya çıkaran Naim Usta’nın hikayesi sizlerle.
58lPaçacı Süleyman UstaHEMEN İZLE Pideli kelle paça çorbasının asırlık hikayesini ve lezzet sırlarını Paçacı Süleyman Usta'dan öğreniyoruz.
57lDürümcü Alper UstaHEMEN İZLE İzmir’deki mütevazi dükkanında müptela adını verdiği lezzetli et dürümler ve daha birçok çeşit dürüm yapan genç lezzet ustası Alper Dündar’ın hikayesi ekrana geliyor.
56lKahve Ustası SamHEMEN İZLE Birçok insana kahveyi sevdiren, kahve kavurma, barista ve iyi kahve denildiğinde akla ilk gelen isim olan kahve aşığı Sam Çeviköz'ün hikayesini ekranlara getiriyoruz.
55lPilavcı Taner UstaHEMEN İZLE Trabzon'un gastronomik değerlerinden biri olan pilavın asırlık hikayesini ve lezzet sırlarını Taner Usta'dan öğreniyoruz.
54lBalıkçı Erşan UstaHEMEN İZLE Lezzet'in Ustaları'nda bu hafta Trabzon'a konuk oluyor ve meşhur balıkçı Erşan Usta'nın seyyar arabada başlayan hikayesini ekrana getiriyoruz...
53lPideci Murat UstaHEMEN İZLE Lezzetin Ustaları'nda bu hafta, İstanbul Sultanbeyli'ye konuk oluyor ve meşhur Trabzon pidecisi Murat Usta'nın hikayesini ekrana getiriyoruz...
52lKavala Kurabiyecisi Arif UstaHEMEN İZLE Lezzetin Ustaları'nda bu hafta Edirne'ye konuk oluyoruz. 1974'ten beri Kavala kurabiyesi ve badem ezmesi yapan Arif Usta'nın lezzet yolculuğunu ekranlara getiriyoruz.
51lMantıcı Emre UstaHEMEN İZLE Lezzetin Ustaları'nda bu hafta, Bursa'nın Nilüfer ilçesine konuk oluyoruz. Mütavazi mekanında, eşi ile birlikte her gün 19 çeşit mantı yapan Emre Usta'nın hikayesini ekra
50lMezeci İrtem UstaHEMEN İZLE Gelişmiş damak tadı sayesinde, misafirlerine eşsiz bir meze deneyimi sunan İrtem Usta'nın hikayesini ekrana getiriyoruz.
49lYatık Dönerci Adem UstaHEMEN İZLE Kahvaltıyı dönerle yapan Yusufeli halkına, 1984'ten beri hizmet veren ''yatık döner'' ustası Adem Usta'yı konuk ediyoruz.
48lAlabalıkçı Halil ve Birgül UstaHEMEN İZLE Lezzetin Ustaları'nda bu hafta, Artvin'in Yusufeli ilçesine konuk oluyoruz. Birbirinden lezzetli alabalıklar yapan Halil ve Birgül Usta'nın hikayesini ekrana getiriyoruz.
47lKebapçı Cik Cik AliHEMEN İZLE Lezzetin Ustaları'nda bu hafta Adana'da... 50 yıldır mütavazı dükanında birbirinden lezzetli kebaplar yapan "Cik Cik Ali" lakaplı Ali Usta'nın hikayesi ekrana geliyor...
46lKadayıfçı Ömer UstaHEMEN İZLE Lezzetin Ustaları’nda bu hafta Diyarbakır'da 20 yıldır burma kadayıf yapan Ömer Usta'nın hikayesi ekrana geliyor...
45lHamburgerci Mehmet Usta HEMEN İZLE Lezzetin Ustaları'nda bu hafta, 1984'ten beri Adana'da mütevazi dükkanında birbirinden lezzetli hamburgerler yapan Mehmet Usta'nın hikayesi geliyor ekrana...
44lCiğerci Mehmet UstaHEMEN İZLE Lezzetin Ustaları'nda bu hafta Diyarbakır'ın en eski ciğercilerinden Mehmet Usta'nın hikayesi ekrana geliyor.
43lFındık Lahmacun Kemal UstaHEMEN İZLE Lezzetin Ustaları'nda bu hafta Tarsus'tayız. Meşhur fındık lahmacunun lezzet sırlarını Kemal Usta'dan öğreniyoruz...
42lÖmer Usta ÇiğköfteHEMEN İZLE Lezzetin Ustaları'nda bu hafta Diyarbakır'dayız. 15 yıldır etli çiğköfte ustası olan Ömer Tinte'nin öyküsü ve lezzet sırları ekrana geliyor.
41lPizzacı Saliba ve Nail UstaHEMEN İZLE Birbirinden lezzetli ekşi mayalı pizzalar yapan Saliba ve Nail Usta'nın hikayesi ekrana geliyor.
40lTantunici Mehmet UstaHEMEN İZLE Lezzetin Ustaları’nda bu hafta Mersin'deyiz. 1979'dan beri tantuni ustası olan Mehmet Can Yelkenac'ın başarı öyküsü ve lezzet sırları ekrana geliyor.
39lPizzacı Melek UstaHEMEN İZLE Lezzetin Ustaları’nda bu hafta; Beyoğlu'ndaki mütevazi mekanında birbirinden lezzetli İtalyan pizzaları yapan Melek Usta'nın hikayesi geliyor ekrana...
38lDondurmacı Yaşar UstaHEMEN İZLE Lezzetin Ustaları’nda bu hafta; Bostancı'daki mütevazi tezgahında birbirinden lezzetli ve doğal meyveli dondurmalar satan Yaşar Usta'nın hikayesi geliyor ekrana...
37lTurşucu Halit UstaHEMEN İZLE Onlarca çeşit meyve ve sebzenin turşusunu kuran Halit Usta'nın öyküsünü ekrana getiriyoruz...
36lAperatifçi Gökhan UstaHEMEN İZLE Lezzet'in Ustaları’nda bu hafta, Bursa'ya konuk oluyor ve meşhur aperatifçi Gökhan Usta'nın hikayesini ekrana getiriyoruz...
35lBalık Pişiricisi Hüseyin UstaHEMEN İZLE Lezzet'in Ustaları’nda bu hafta, İzmir'e konuk oluyor ve meşhur balık pişiricisi Hüseyin Usta'nın hikayesini ekrana getiriyoruz...
34lEsnaf Lokantası Kemal UstaHEMEN İZLE Lezzetin Ustaları'da bu hafta, İzmir'deki lokantasını teknik direktör gibi yöneten Kemal Usta'nın sıradışı hikayesi ekrana geliyor...
33lIslama Köfte Akif UstaHEMEN İZLE Lezzetin Ustaları'da bu hafta Sakarya'dayız. Sakarya'da 106 yıllık bir lokantaya konuk oluyor ve meşhur ıslama köftenin lezzet sırlarını Akif Usta'dan öğreniyoruz.
32lEkşi Mayalı Lezzetler Julide UstaHEMEN İZLE Lezzetin Ustaları'nda bu hafta, İstanbul Kozyatağı'ndaki butik bir fırına konuk oluyoruz. Jülide Hanım ve çocuklarının yaptığı ekşi mayalı lezzetleri ekrana getiriyoruz.
31lMakedon Kokoreçisi Oğuzhan UstaHEMEN İZLE Lezzetin Ustaları'nda bu hafta İstanbul Dolapdere'de hakiki Makedon kokoreçi yapan Oğuzhan Usta'nın hikayesi ekranlara geliyor.
30lYöresel Yemek Zeliha UstaHEMEN İZLE Lezzetin Ustaları'nda bu hafta Bolu'da yöresel yemekler yapan Zeliha Usta'nın hikayesi ekrana geliyor.
29lÇanakkale Börekçisi Nevzat ve Nejat UstaHEMEN İZLE Lezzetin Ustaları'da bu hafta Çanakkale'nin en eski börekçilerinden Nevzat ve Nejat kardeşlerin hikayesi ekrana geliyor.
28lKasap Ertuğrul UstaHEMEN İZLE Ertuğrul Usta, Bolu'daki restoranında misafirlerine doğal ve lezzetli etler hazırlayıp, sunuyor.
27lPeynir Helvacısı Gökhan UstaHEMEN İZLE Lezzetin Ustaları'nda bu hafta Çanakkale'deyiz. Meşhur peynir helvasının lezzet sırlarını Gökhan Usta'dan öğreniyoruz.
26lDürüm Kebabçısı Cem UstaHEMEN İZLE Lezzetin Ustaları'nda, Beşiktaş'taki mekanında Güney Doğu’nun klasikleşmiş dürüm kebabına yenilikçi dokunuşlar yapan bir ustanın; Cem İsmi'nin hikayesi geliyor ekrana...
25lBaklacı Humusçu Muharrem UstaHEMEN İZLE Lezzetin Ustaları'nda bu hafta, Antakya'da bakla ve humus yapan Muharrem Usta'nın hikayesi ekrana geliyor...
24lKünefeci Yusuf UstaHEMEN İZLE Lezzetin Ustaları'da bu hafta, Antakya'daki tarihi Uzunçarşı'da közde künefe yapan Yusuf Usta'nın hikayesi ekrana geliyor...
23lTepsi Kebabcısı Haydar UstaHEMEN İZLE Lezzetin Ustaları'da bu hafta, Antakya'daki kasabında kağıt ve tepsi kebabı yapan Haydar Usta'nın hikayesi ekrana geliyor...
22lKebapçı Ergün UstaHEMEN İZLE Lezzetin Ustaları'nda bu hafta, Antalya'daki restoranında klasikleşmiş kebap tariflerine kendine has yenilikler katan Ergün Usta'nın hikayesi ekrana geliyor...
21lBörekçi Tevfik UstaHEMEN İZLE Lezzetin Ustaları'nda bu hafta, 60 yıldır Antalya'da serpme börekçilik yapan Tevfik Usta'nın hikayesi ekrana geliyor...
20lEsnaf Lokantası Emir UstaHEMEN İZLE Bursa'da esnaf lokantasında 24 çeşit kuru fasulye yapan ve farklı pek çok yemeğe imzasını atan genç lezzet ustası Emir Topuk'un hikayesi ekrana geliyor.
19lTostçu Gökhan UstaHEMEN İZLE Lezzetin Ustaları'da bu hafta, Düzce'de birbirinden ilginç tostlar yapan Tostçu Gökhan'nın hikayesi ekrana geliyor...
18lKahkeci Asım UstaHEMEN İZLE Lezzetin Ustaları'nda bu hafta, Gaziantep'te 60 yıldır kahkecilik yapan Asım Usta'nın hikayesi ekrana geliyor...
17lDönerci Bülent UstaHEMEN İZLE Lezzetin Ustaları'nda bu hafta, Gaziantep'te 50 yıldır lokantacılık ve dönercilik yapan Bülent Usta'nın hikayesi ekrana geliyor...
16lKatmerci Atilla UstaHEMEN İZLE Lezzetin Ustaları'nda bu hafta, Kilis'in meşhur katmercisi Atilla Usta'nın hikayesi ve Kilis katmerinin lezzet sırları ekrana geliyor...
15lBeyrancı Sakıp UstaHEMEN İZLE Lezzetin Ustaları'da bu hafta, Gaziantep’in meşhur beyrancısı Sakıp Usta'nın hikâyesi ve beyranın lezzet sırları ekrana geliyor...
14lİçli Köfteci Mustafa UstaHEMEN İZLE Lezzetin Ustaları’nda bu hafta, Beyoğlu’nun meşhur içli köftecisi Mustafa Usta’nın hikayesi ekrana geliyor.
13lEspiye Pidesi Çağlar UstaHEMEN İZLE Lezzetin Ustaları'nda bu hafta, meşhur Espiye pidesinin peşine düşüyoruz...Giresun'un bu meşhur pidesinin lezzet sırlarını Çağlar Usta'dan öğreniyoruz...
12lKöfteci Hacı UstaHEMEN İZLE Lezzetin Ustaları'nda bu hafta, Akçaabat'ta 47 yıldır köftecilik yapan Hacı Usta'nın hikayesi ekrana geliyor.
11lTurşucu Vonalı Celal UstaHEMEN İZLE Lezzetin Ustaları'nda bu hafta, Ordu'daki mütavazı mekanında yaptığı 150 çeşit turşuyla misafirlerini ağırlayan Vonalı Celal'in hikayesi ekrana geliyor.
10lKurufasulyeci Ayten UstaHEMEN İZLE Lezzetin Ustaları’nda bu bölümde Eskişehir’de emekli öğretmen Ayten Hoca'nın nasıl Ayten Usta'ya dönüştüğünün hikâyesi ekrana geliyor.
9lKöfteci Kayhan KardeşlerHEMEN İZLE Lezzetin Ustaları’nda bu bölümde Bursa’da Rumeli köftesi ustaları Orçun ve Ceyhun kardeşlerin hikayesi ekrana geliyor.
8lTavacı Refik UstaHEMEN İZLE Lezzetin Ustaları'nda bu bölümde Bursa’da sac tava yapan Refik Usta’nın hikayesi ekrana geliyor.
7lCağ Kebabı Özcan UstaHEMEN İZLE Lezzetin Ustaları’nda bu bölümde Sirkeci’de Cağ Kebabı yapan Özcan Usta’nın hikayesi ekrana geliyor.
6lFırıncı Hakan UstaHEMEN İZLE Lezzetin Ustaları’nda bu bölümde Bursa’da fırıncılık yapan Hakan Usta’nın hikayesi ekrana geliyor.
5lGirit Leblebicisi Mustafa UstaHEMEN İZLE Lezzetin Ustaları'nda bu bölümde Ayvalık’ta Girit leblebisi yapan Mustafa Usta’nın hikayesi ekrana geliyor.
4lBalaban Kebabı Fahrettin UstaHEMEN İZLE Bu bölümde Eskişehir’de balaban kebabı yapan Fahrettin Usta’nın hikayesi ekrana geliyor.
3lDondurmacı Nazmi UstaHEMEN İZLE Bu bölümde İzmir Foça'da dondurmacılık yapan Nazmi Usta’nın hikayesi ekrana geliyor.
2lKebapçı Ali HaydarHEMEN İZLE Bu bölümde İstanbul Samatya'da kebapçılık yapan Ali Haydar Usta'nın hikayesi ekrana geliyor.
1lGözlemeci Emine BacıHEMEN İZLE Bu bölümde Ege'nin incisi Foça'da gözlemecilik yapan Emine Bacı'nın hikayesi ekrana geliyor.