Yurt dışında Digiturk
izlemenin adresi

23lEge'nin Hamsisi - 31 AralıkHEMEN İZLE Dursun ve Zehra’nın düğünü de yine aynı salonda yapılınca mutluluk ikiye katlanacak.Belediyenin Yılbaşı organizasyonunda yapılan düğün öncesi ise ortalık yine karışacak. Sanatçıları organize etmek üzere Belediye Başkanı Nuri’den paraları alan Horoz Ağa Kubat, sırra kadem basıp ortalıktan kaybolacak.
22lEge'nin Hamsisi - 24 AralıkHEMEN İZLE Adamlar rehineleri serbest bırakıp Kubat'ı alıp giderler. Bu kez Kubat'ı kurtarmak için düzenlenen operasyona, tüm kasaba halkı da katılır. Operasyon başarılı bir şekilde sona erer ve Kubat kurtulur.
21lEge'nin Hamsisi - 17 AralıkHEMEN İZLE İkili, Ayşa'yı İzmir'de ararken; küçük kız kendi başına Sığacık dolmuşuna binip, Melahat'ın dükkanına gelmiştir. Melahat ve Şevket, Ayşa'yı bulamamanın üzüntüsü ile Sığacık'a dönüp de onu karşılarında görünce çok sevinirler.
20lEge'nin Hamsisi - 10 AralıkHEMEN İZLE Ancak Zeynep’le kendisinin çalıştığı şirketin genel müdürü olması nedeniyle bir tepki gösteremez. Aslen Karadenizli olan Levent ise Şevket’in gözünde, bütün kriterlere uyan bir damat adayıdır. Sığacık’ta bir proje arazisine bakmaya giden Levent’le Zeynep’i gizlice takip eden Deniz, başına gelecek sürprizlerden habersizdir...